Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi; “Salih İle Büşra” 28 Bölüm

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi; “Salih İle Büşra” 28 Bölüm

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi; Tarık, annesinin ve babasının kavgalarına artık tahammül edemez olmuştu. Bu yüzden onları dinlememek için odasına kapanıyordu. Odasında da köşeye geçip ayaklarını göğsüne doğru çekiyor, öylece düşünüyordu. Bundan dolayı da iyice bunalıma girmiş, yine intiharı düşünür olmuştu.

Dışarı gidip nefes almaya çalıştıysa da olmuyor, sanki her şey üstüne geliyordu. Konuşamadığı için de kimseye derdini açamıyordu. Derdini içine attıkça da bunalıyor, bunalımdan kurtulmak için de intihara yöneliyordu.

O artık kararını vermişti. İntihar edecek bu dünyadan ayrılıp gidecekti. Bu niyetle kendine ip hazırladı. Kimseye görünmeden odasına geçti. Hazırladığı ipi çıkarıp tavana yerleştirdi. Ardından ipi boynuna geçirdi.

Ayağının altındaki sandalyeye bir dokunması yetecekti. O yine nefsiyle mücadele içerisindeydi. Nefsi sandalyeye vur diyordu, kalbi ‘Hayır yapma, bu yaptığın Allah Teâlâ katında çok büyük bir günahtır. Eğer o sandalyeye ayağını vurursan zarar edenlerden olursun’ diyordu.

O nefsiyle mücadele ederken dışarıdan annesinin ve babasının sesleri geliyordu. Belli ki yine kavga ediyorlardı. Onların kavgalarını duyunca nefsine yenik düştü ve sandalyeye ayağıyla dokundu ve sandalye yere düştü.

Yazan – Murat CANPOLAT

Hikayenin Bölümleri

1 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 13  14 15 16  17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

aşk hikayeleri, dini aşk hikayeleri, hikaye, hikâye, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, masal, masal oku, masal okuma, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, çocuk masalları, kısa masallar, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, güzel hikayeler.

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu