Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi; “Salih İle Büşra” 24 Bölüm

Aşk Hikayesi; “Salih İle Büşra” 24 Bölüm

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi; Selma Hanım, hizmetçiden istediğini almıştı ama oğlunun kendinden iyice uzaklaşmasına sebep olmuştu. Zaten içine kapanık biriydi, o olaydan sonra tamamen içine kapanık biri olup çıkmıştı.

Kocasıyla araları zaten bozuktu. O hadiseden sonra araları iyice açıldı. Onlarla araları açıldıkça da kendini kumara veriyordu. Bu şekilde de servetlerini yiyip bitiriyordu. Evleri, arabaları, tarlaları, iş yerleri vardı. Kumar yüzünden onları teker teker kaybediyordu.

Talip Bey, bir gün işine gitmiş çalışıyordu. O çalışırken kapısı sertçe açıldı. O daha ne olduğunu anlayamadan içeriye iri yarı üç adam girdi. O adamların bellerinde silah vardı. Onlar bellerindeki silahları gösterip karşısına oturdular. Ardında ona:

‘Bakın Talip Bey, size bir hafta mühlet veriyoruz. Bu bir hafta içerisinde borcunuzu ödemezseniz biz gereğini yaparız’ dediler ve silahlarını masanın üzerine sertçe bıraktılar.

Talip Bey, onların tavrı karşısında korkmuştu ama ne dediklerini anlayamamıştı. Bu yüzden de onlara:

‘Siz neden bahsediyorsunuz. Benim kimseye borcum yok’ dedi korku içerisinde.

İçlerinden onların reisi olan adam cebinden senetler çıkarıp onun önüne fırlattı.

Talip Bey, önündeki senetleri görünce karşısındaki kişiye:

‘Bu senetlerde ne?’ dedi merak içerisinde.

Yazan – Murat CANPOLAT

Hikayenin Bölümleri

 

1 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 13  14 15 16  17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

 

aşk hikayeleri, dini aşk hikayeleri, hikaye, hikâye, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, masal, masal oku, masal okuma, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, çocuk masalları, kısa masallar, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, güzel hikayeler,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu