Korku HikayeleriMurat Canpolat

Korku Hikayesi “İki Sevgili” 3. Bölüm

Korku Hikayesi

Korku Hikayesi “İki Sevgili” 3. Bölüm

Korku Hikayesi: Türkan, oldukça kızgındı. Çünkü sevgilisi güzel şeyler yaşayacağız dediği yerde korku dolu anlar yaşamışlardı. Bu yüzden Ercan’a:

‘Burasını nerden buldun?’ dedi burnundan solurcasına:

Onun, bu sorusu üzerine Ercan, boynunu büktü ve bir şey diyemedi. Diyemedi, çünkü kendisi bulmuştu geldikleri yeri. O yüzden de sesini çıkarmadan boynunu eğmişti.

O, susunca Türkan, iyice hiddetlendi ve bu sefer bağıra bağıra sordu aynı soruyu. Onun bağırarak konuşması karşısında kaçacak yeri olmadığını anlayan Ercan, kafasını kaldırarak Türkan’a mahcup bir şekilde baktı. Ardından ona:

‘İnternette gezilecek yerler ararken buldum’ dedi kısık bir sesle ‘İnternette bulduktan sonra, gelip araştırdım. Bu araştırma sonunda, buraların güzelliği hoşuma gitmişti. Bu yüzden de sana sürpriz yapmak istedim. Ayrıca sürprizimi yerine getirmek için ilk tanıştığımız günü bekledim. O gün gelince de arabamıza atlayıp buraya geldik’ dedi. Karşılıklı olarak atışırken gözleri parıl parıl parıldayan bir çift göz de onları izliyordu.

Ercan’ın sözlerinden sonra Türkan, cebindeki telefonu çıkardı. Maksadı, kendilerini buradan kurtarması için birilerini aramaktı. ‘Hay aksi! Telefon çekmiyor’ dedi Türkan, ardından ağza alınmayacak sözler söyledi.

Ercan, şaşırıp kalmıştı. Çünkü ondan ilk defa böyle sözler duyuyordu.

‘Türkan, ne oluyor sana’ dedi gözleri kocaman açılmış bir şekilde ‘Sen, hiç kötü sözler söylemezdin’

Kötü söz lafını duyan Türkan:

‘Nee, ne söyledim ki ben’ dedi şaşırmış bir şekilde.

‘Şuna bak, bir de ne söyledim ki ben diyor’ dedi Ercan, bağırarak. Ardından onun ne dediğini söyleyerek: ‘İşte bunları dedin’ dedi, kızgın bir şekilde.

Türkan, Ercan’ın sözlerinden sonra şaşırmış kalmıştı. O sözleri nasıl söylemiş ve neden söylemişti. Hem Ercan, hiçbir zaman kendisine bağırmamıştı. O çok yumuşak huyluydu.

‘Bu nasıl olur’ dedi Türkan, şaşırmış bir şekilde ‘Ben hayatta kötü söz söylemem. Hatta nefret ederim’ dedikten sonra ‘Hem sen bana bağırmazdın’

Ercan, söyledin Türkan, ben söylemedim deyip tam birbirleriyle kavga edecekleri sırada etraftan hem kahkaha sesleri hem de bebek sesleri geliyordu. O sesleri duyan iki sevgili kavga etmeyi bırakıp seslerin nereden geldiğini anlamak için etraflarına bakındılar, ama bir şey göremediler. O sesler iyice yaklaşıyor, yaklaştıkça da kulakları tırmalıyordu. Üstelik birde yüzlerce kırmızı göz her taraftan onları gözlüyorlardı.

Murat Canpolat

Hikayenin Bölümleri

1 2 3 4

1 hikaye, hikaye okuma, hikaye oku, korku, korku hikayesi, korkunç hikaye, korku hikayeleri, ceset, ölü, hikaye örnekleri, hikaye arşivi, Korku hikayeleri kısa, Türk korku hikayeleri kısa, Yaşanmış Korku Hikayeleri, Türk korku hikayeleri uzun, Cinli korku Hikayeleri kısa, Yaşanmış Korku Hikayeleri dinle, Korku hikayeleri oku uzun, Klasik Bir Korku Hikâyesi film izle, kırmızı gözler,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu