Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayeleri; “GERİ DÖN FİRUZE” 10. BÖLÜM

Aşk Hikayeleri

Aşk Hikayeleri; “GERİ DÖN FİRUZE” 10. BÖLÜM

Aşk Hikayeleri; ‘Babam da öyle bir şey demiş ki, bu sözü kime söylense söylensin aynı şeyleri yapar’ dedi Selim, hayret içerisinde.

‘Aynen yavrum aynen’ dedi annesi oğlunun kafasını şefkatle sıvazlayarak “Baban o sözü söyleyip bütün ipleri koparınca, hayallerimizde doğal olarak suya düşmüştü. O günden sonra bir ay görüşmedik. Bir ay sonra bizi kimsenin göremeyeceği bir yerde buluştuk ve birbirlerimizle nasıl iletişime geçebiliriz diye konuşup anlaştık ve bizi kimsenin bulamayacağı bir yere kaçmaya karar verdik. Aldığımız kararı uygulamak ve hazırlığımızı yapmak için ayrıldık. Baban rahatlıkla hazırlığını yapmış beni bekliyordu. Fakat ben nasıl hazırlanacağımı yapacaktım, işte onu bilemiyordum Çünkü babamın gözleri her zaman üzerimdeydi. O yüzden hazırlığımı ancak onlar yaptıktan sonra yapabiliyordum. Bundan dolayı da kaçmamız biraz gecikmişti’ dedikten sonra bir müddet dinlendi. O dinlenirken Selim’de çay yapmış annesinin uyanmasını bekliyordu. Annesi uyanınca ona:

‘Anne anlatacaklarını sabırsızlıkla bekliyorum Hadi artık anlat da şu oğlunu meraktan kurtar’ dedi muzip bir ifadeyle.

Oğlunun muzip bir şekilde konuşması onu güldürmüştü. Gülmesi geçince oğluna:

‘Hazırlığımı geç de olsa tamamlamıştım. Bu arada sırdaşım, yoldaşım olan en küçük kardeşimin aracılığıyla babanla iletişime geçiyorduk, böylece iletişimimizi sağlı yorduk. Hazırlığımı tamamlayınca yine küçük kardeşimle babana haber gönderdim gece kaçalım diye. Babandan onay alınca da gece olmasını bekledim. Gece yarısı olunca baban yattığım pencerenin önüne geldi. Onun geldiğini görünce üstümü giydim. Çeyizimi de alıp yavaşça pencereden çıktım. Pencerenin önünde baban ve arkadaşları beni bekliyorlardı. Onları görünce hızımı artırıp arabaya bindim. Ardından yaşadığımız şehirden, şuan ki yaşadığımız şehre geldik ve yıldırım nikâhı ile evlendik’ dedi annesi, bu arada yaşadığı olayları anlatırken gözleri parlıyor, o anı yaşıyor gibiydi.

Murat Canpolat

HİKAYENİN BÜTÜN BÖLÜMLERİ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Hikaye, aşk, sevgi hikayeleri, Aşk Hikayeleri, Hikaye Çeşitleri, En Güzel hikayeler, Güzel Hikayeler, Hikaye Okuma, Hikaye Oku, hikaye, hikâye, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, masal, masal oku, masal okuma, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, çocuk masalları, kısa masallar, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, güzel hikayeler, bizim hikaye, hikayeler, uzun hikaye, kısa hikaye, hikaye kitapları, hikaye kitabı, hikaye örnekleri, hikaye nedir,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu