Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayeleri; “GERİ DÖN FİRUZE” 11. BÖLÜM

Aşk Hikayeleri

Aşk Hikayeleri; “GERİ DÖN FİRUZE” 11. BÖLÜM

‘Ceyda, sevgilim’ dedi Fatih ‘Gerçekten Selim denen o adamla evlenecek misin?’ O sırada Ceyda banyoda yıkanırken Fatih’te yarı çıplak bir şekilde yatakta yatıyordu.

Ceyda, banyodan çıkıp sevgilisinin dudağından öptü. Ardından ona:

‘Maalesef evlenmek zorundayım. Çünkü annem sürekli baskı yapıyor. Senden de ses çıkmayınca’ bunu söylerken kinayeli bir şekilde söylemişti ‘Annemin baskısına daha fazla dayanamayıp onun bulduğu adamla yani Selim’le nişanlanmak zorunda kaldım’ dedi Fatih’in gözlerinin içine bakarak.  Ardından Fatih’in yüzüne tokat atarak ona ‘Sen nasıl yaparsın’ dedi, kızgın bir şekilde.

Onun tokatı karşısında Fatih şaşırmış, ben ne yaptım ki dercesine Ceyda’nın yüzüne bakmıştı.

Şaşkınlığı geçince ona:

‘Ben ne yaptım ki tokat attın. Hem sen bana nasıl tokat atarsın’ dedi kafasını kaşıyarak.

Onun sözleri Ceyda’yı daha da kızdırmış, sağa sola gidip gelir olmuştu. Kızgınlığı geçince de Fatih’e dönerek:

‘Daha ne yapacaksın. Seninle olan ilişkimizi video çekerek anneme göndermişsin. Bu yüzden de annemden fena halde dayak yedim. Videoyu göndermeden evvel evlenme konusunda az da olsa direniyordum. Gönderdiğin videodan sonra artık direnemez hale geldim’ dedi hem ağlamaklı hem de Kızgın bir şekilde

‘Sen de o adam da evlenmek için inat etmeseydin’ dedi Fatih, pişkin bir şekilde.

‘Ne diyorsun sen’ dedi Ceyda ‘Senin yüzünden annemin yüzüne bakamıyorum. Bir de kalkmış ne diyorsun’

Ceyda’nın çıkışı Fatih’in gerçek yüzünün ortaya çıkmasına zemin hazırlamıştı. O sonunda dayanamamış ve ona:

‘Eeeh! Sende, bu saatten sonra seninle uğraşamam. Hem sen kimsin ki seninle evleneyim. Sen sadece benim oyuncağımsın. Aynı diğer kadınlar gibi. Oyuncaklarımın vadesi doldu mu, bir kenara atar giderim. Aynı diğer kadınlara yaptığım gibi’ dedi. Ardından Ceyda’yı hızla itekleyerek yere düşürdü. O yere düşünce pis pis sırıtarak ‘Bay bay güzelim’ dedikten sonra ceketini alıp otel odasından ayrıldı.

O, otelden ayrılınca Ceyda ne yapacağını bilemez bir şekilde, oracıkta kala kaldı. Üstelik hamileydi ve bunu diyememişti Fatih’e.

Üzgündü Ceyda, adamın birinin cazibesine kapılmış. Bu da her şeyini kaybetmesine sebep olmuştu. Aslında onun kavuşmak istediği zenginlikti. Bu yüzden Fatihe yanaşmış onun sevgilisi olmuştu. Sonunda terk edileceğini bilemeden.

Murat Canpolat

HİKAYENİN BÜTÜN BÖLÜMLERİ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Hikaye, aşk, sevgi hikayeleri, Aşk Hikayeleri, Hikaye Çeşitleri, En Güzel hikayeler, Güzel Hikayeler, Hikaye Okuma, Hikaye Oku, hikaye, hikâye, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, masal, masal oku, masal okuma, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, çocuk masalları, kısa masallar, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, güzel hikayeler, bizim hikaye, hikayeler, uzun hikaye, kısa hikaye, hikaye kitapları, hikaye kitabı, hikaye örnekleri, hikaye nedir,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu