Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayeleri; “GERİ DÖN FİRUZE” 7. BÖLÜM

Aşk Hikayeleri

Aşk Hikayeleri; “GERİ DÖN FİRUZE” 7. BÖLÜM

Aşk Hikayeleri; “Hayır” dedi Firuze “Ben onu kaçırmadım, sen hiç sormadın. Hastalandığında yanında yoktun. Okula kayıt olurken yanında yoktun. Sen yokken bütün bunlarla hep ben ilgilendim. Bunlar olurken sen neredeydin ha, söyle bana sen neredeydin” dedi bağıra bağıra “Sen o kadınla gününü gün ederken ben kızımızı büyütmek için çileler çektim. Şimdi karşıma çıkmış kızımızı benden istiyorsun. Söyle bana hangi hakla kızımı benden istiyorsun”

Onlar konuşurken Esra, okuldan gelmiş onları dinliyordu.

“Anne bu kim?” diye sordu Esra, Reşat’ın yüzüne dik dik bakarak.

Firuze, hiç istemese de Reşat’ı tanıtmak zorunda kaldı. Doğumdan sonra arayıp sormasa da o babasıydı. Elbette ki kızının babasını tanıma hakkı vardı.

“Kızım o…” sözünü tamamlayamadan Reşat öne atıldı. “Kızım, ben senin babanım” deyiverdi.

“Nee, babam mı?” dedi Esra, hayretle “Anne hani benim babam ölmüştü. Hatta beraber kabrine bile gitmiştik” dedi endişe ve korku içerisinde.

MURAT CANPOLAT

HİKAYENİN BÜTÜN BÖLÜMLERİ

1 2 3 4 5 6 7

Aşk Hikayeleri, aşk hikayesi, Romantik aşk hikayeleri, Meşhur aşk hikayeleri Türk,En güzel aşk hikayeleri, Kısa aşk hikayeleri, Tatlı aşk hikayeleri, AĞLATAN Aşk hikayeleri, Fabl aşk hikayeleri, Dini aşk hikayeleri kısa,

MURAT CANPOLAT

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu