Hakkımızda

Ülkemizde kitap okumayı sevenler ya da kitap okuyan sayısı çok fazla değil. Ancak hikayeler kısa ve anlaşılır olduğundan, kalın romanlara göre daha çok tercih edileceğini düşünerek, insanlara okuma alışkanlığını kazandırabilmek ve okumanın güzelliğini göstermek istedik. Böylelikle ekibimizle birlikte 2002 yılında bu siteyi açmaya karar verdik.

Günden güne güne her yaştan okuyucularımızın arttığını görünce “tamamdır şimdi sıra yazmaya geldi” diye düşündük. Ve okuyucularımız için sitemizde “hikayenizi bizimle paylaşın” kategorisini ekledik. Böylelikle gizli kalmış yeteneklerin ortaya çıkmasına vesile olmak istedik. Okuyucularımız bizim dostlarımız oldu ve biz dostlarımızla koca bir aile kurduk. Amacımız çocuklarımıza, gençlerimize bizi takip eden her yaştan dostlarımıza okumayı sevdirmek, içlerinde bir istek ve yetenek var ise yazmaya teşvik etmekti, ülkemize hizmet etmek, geleceğin yazarları için bir şeyler yapmaktı.

Bizlerle umduğumuzdan çok güzel şeyler paylaştınız, en güzel hikayelerinizi birbirinizle paylaştınız ve farkında mısınız hepiniz birbirinizin okuyucusu, takipçisi oldunuz. İnternette pek çok adreste sitemizden alınan, sizin yazılarınızı görüyoruz. İnsanlar beğeniyorlar ki alıp paylaşıyorlar. Bu şekilde adınız da akıllara kazınmış oluyor. Yazılarınızı dünyanın her yanından okuyan kişiler var. Siz bunları bilmiyor olabilirsiniz ancak biz istatistiklerden görebiliyoruz. Ayrıca bilmenizi isteriz Türkiye’nin en çok okunan sitesine yazıyorsunuz. Yorumlarınızda birbirinizi tebrik ediyorsunuz. Birbirinize memnuniyetinizi bildiriyorsunuz.

Biz de bu ilginizden ve memnuniyetinizden dolayı sizlere teşekkürlerimizi sunarız.

Bu yazı, siteyi kuran kişilerle ilgili bir hakkımızda yazısı olmak yerine, bu sitede hizmeti geçen tüm okuyucularımızın, dünyanın her yerinden bize hikayelerini gönderen sevgili yazarlarımızın ve sitemizde bir tek yazısı bile olan gelecekteki yazarlarımızın, hakkımızda yazısıdır.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek, daha çok okuyucuya ulaşabilmek ve daha başarılı olabilmek için bu konuda gayretle çalışıyoruz. Birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Lütfen sizlerde yorumlarınızla birbirinize destek olun, okumaktan ve yazmaktan korkmayın, birbirinizi teşvik edin. Herkesin gözü üstünde olan çok güzel bir ülkemiz var. Kültür seviyemizi daha çok yükseltebiliriz, hayatta daha başarılı olabiliriz. Ülkemiz ve geleceğimiz için okuyan, bilinçli, kültür seviyesi yüksek evlatlar yetiştirebiliriz.

Tekrar ilginize ve sabrınıza teşekkür ederiz.

Başa dön tuşu