Korku HikayeleriMurat Canpolat

Korku Hikayesi “İki Sevgili” 1. Bölüm

Korku Hikayesi

Korku Hikayesi “İki Sevgili” 1. Bölüm

Korku Hikayesi: ‘Ercan, sevgilim nereye gidiyoruz’ dedi Türkan. Onun sorusu üzerine Ercan:

‘Bu sürpriz’ dedi gülümseyerek.

Türkan, biraz daha nazlanarak:

‘Hadii, ne olur söyle?’

‘Meraklı mavi’ dedi Ercan ‘Eğer söylersem sürpriz olmaz’

İki sevgili ileride başlarına ne geleceğini bilemeden muhabbet ede ede arabanın içinde gidiyorlardı. Nihayet gidecekleri yere varmışlar ve arabadan inmişlerdi.

Ercan, abradan indikten sonra Türkan’a:

‘Gözlerini kapa’ dedi ve onu daha önce keşfettiği yere götürdü. Bu yer etrafı sık ağaçlarla dolu, çeşit çeşit kuşların cıvıldaştığı, ortasında da şelalenin aktığı bir yerdi. Şelalenin düştüğü yerde de ufak bir göl vardı.

Ercan, istediği yere gelince Türkan’a:

‘Meraklı mavi, artık gözlerini açabilirsin’ dedi. Onun sözleri üzerine Türkan, gözlerini açtı. Açar açmaz:

‘Aşkım, burası ne güzel yer’ dedi ve Ercan’ın boynuna sarıldı. Ardında ona:

‘Hadi göle girelim’ dedi ve üstünü çıkararak göle girdi. Aradan on dakika geçmişti ki Türkan, hızlı bir şekilde gölden çıktı. Gölden çıktığında yüzü bembeyaz kesilmişti. Belli ki bir şeylerden korkmuş görünüyordu.

Ağzından sadece ce ce ce diye kısa sözcükler çıkıyordu. Ercan, onun bir şeylerden korktuğunu anlayınca omuzlarından tutarak salladı. O, bu sarsmalar sonucunda kendine gelince:

Gölde ceset var hem de…’ dedi, ardından elleriyle yüzünü kapayıp sarsıla sarsıla ağlamaya başladı. Bir taraftan ağlıyor bir taraftan da ‘Ceset aynı sana benziyor’ diyordu.

Hikayenin Bölümleri

1 2

hikaye, hikaye okuma, hikaye oku, korku, korku hikayesi, korkunç hikaye, korku hikayeleri, ceset, ölü, hikaye örnekleri, hikaye arşivi,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu