Korku HikayeleriMurat Canpolat

Korku Hikayesi “İki Sevgili” 2. Bölüm

Korku Hikayesi

Korku Hikayesi; Ercan, sevgilisinin sözlerinden sonra dibe daldı. Evet, orada bir ceset vardı hem de ayakları taşa bağlı bir şekilde. Cesedi gören Ercan, ‘acaba yanlış mı gördüm’ diyerek ona doğru ilerledi. Evet, evet yanlış görmüyordu orada bir ceset vardı. Fakat Türkan’ın söylediği gibi değildi. Ceset, Türkan’a benziyordu.

‘Aman Ya Rabbi! Bu da ne böyle’ dedi Ercan. Daha sonra hızlı bir şekilde yüzerek gölden çıktı. Ardından kendini Türkan’ın yanına attı. O da tıpkı Türkan gibi korkmuş diş dişe vuruyordu.

Türkan, onun da korktuğunu görünce:

‘Ercan, burada kötü şeyler oluyor, o yüzden gidelim buradan’ dedi ve ayağa kalktı. O kalkınca Ercan’da ayağa kalktı ve üstünü giydi. Ardından Türkan’ın peşine takıldı.

Peş peşe arabaya doğru gidiyorlardı. Ama o da ne! Göle geldikleri yol adeta buhar olmuş, uçmuştu. Üstelik arabaları da bıraktıkları yerde yoktu.

Arabanın olmadığını gören Türkan telaşla:

‘Şimdi ne yapacağız’ dedi gözlerini dört açmış bir şekilde.

‘Bende bilmiyorum’ dedi Ercan, kafasını kaşıyarak. Bütün bu olumsuzluklar yetmez gibi birde aniden ortaya sis çıkmış, her tarafı kaplamıştı. Sisten dolayı göz gözü görmez olmuş, yürümekte güçlük çekilir hale gelinmişti. Üstelik bir de etraftan homurtu ve kahkaha sesleri geliyordu. Bu sesleri duyan iki sevgili korku içerisinde birbirlerine sarılarak yere çömeldiler.

Homurtu iyice yaklaştı, yaklaştı, ta ki burunlarının dibinde bitene kadar. Homurtunun içindeki silueti ilk gören Ercan olmuştu ve  neredeyse Türkan’ın üzerine abanmak üzereydi. Bu yüzden Ercan, onu tutarak kendine çekti. Ardından ona:

‘Çabuk kaçalım buradan’

Murat Canpolat

Hikayenin Bölümleri

1 2 3

1 hikaye, hikaye okuma, hikaye oku, korku, korku hikayesi, korkunç hikaye, korku hikayeleri, ceset, ölü, hikaye örnekleri, hikaye arşivi, Korku hikayeleri kısa, Türk korku hikayeleri kısa, Yaşanmış Korku Hikayeleri, Türk korku hikayeleri uzun, Cinli korku Hikayeleri kısa, Yaşanmış Korku Hikayeleri dinle, Korku hikayeleri oku uzun, Klasik Bir Korku Hikâyesi film izle,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu