Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi; Ayşe İle Mustafa 4. Bölüm

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi; Bütün hazırlığını yapmış dışarıya çıkmıştı Ayşe. Maksadı polis karakoluna gidip şikâyette bulunmaktı. Bu maksatla adımlarını hızlı hızlı atıyor, arada bir de durup sağına soluna bakınıyordu. Sonunda karakola gelmiş, birkaç adım kalmıştı. Tam karakoldan içeri girecekti ki beyaz bir araba yanına yanaştı. Onun içinden de altmış yaşlarında bir adam indi. O adam iner inmez Ayşe’ye:

“Bir dakika bakar mısınız?” dedi, onun karakola girmesini önlemek için. Onun hitabı üzerine Ayşe, önce sağına soluna baktı. Ardından adama:

‘Bayım, bana mı dediniz?” dedi merak içerisinde.

“Evet, kızım sana dedim” dedi adam.

Adamın cevabı üzerine:

“Ne istiyorsunuz benden?” diye sordu Ayşe, tedirgin bir şekilde.

“Kızım, oğlum adına sizden özür dilerim” dedi yumuşak bir şekilde. Bunu derken de mahcup bir şekildeydi. Adamın sözlerinden sonra Ayşe, ne olduğunu anlayamadığı için ona saf saf bakındı.

‘Beyefendi, siz kimden bahsediyorsunuz?’ diye sordu.

Bu soru üzerine adam:

‘Sizi aylardır takip eden çocuktan bahsediyorum’

Adamın derdini anlayan Ayşe:

“Beyefendi, mademki oğlunuz beni beğenmiş, aylardır peşime takılmayı bırakıp beni annemden isteseydiniz ya” dedi sertçe.

“Kızım, oğlum çok mahcup bir yapıya sahip’ dedi adam ‘O yüzden de şimdiye kadar hiçbir kız arkadaşı olmadı. Olanlar da onu çarçabuk terk edip gittiler’ dedi huzursuz bir şekilde ‘En sonuncu kız arkadaşı, oğlumun mahcubiyetinden faydalanarak öyle zor durumda bıraktı ki kendisine gelmesi çok zamanını aldı. Yataklara düştü, psikolojisi bozulduğundan aylarca hastanede yattı. Bir sürü ilaç kullanmasına rağmen tam olarak kendini toparlayamadı. Şu an bile İlaç kullanıyor toparlanabilmek için, gözyaşları içerisinde bir gün işten çıkarken sizi okuldan çıkarken görmüş, İşte bu demiş kendi kendine benim can yoldaşım bu olacak demiş ve sizin peşinize takılmış’ Adam bir müddet sustuktan sonra kızım o gün senin peşine takıldıktan sonra Sen s**** var diye bağırmışsın. Senin bağırmanı duyan mahalleli oğlumun peşine düşmüşler onu yakalayabilmek için. Oğlum mahallenin elinden kurtulmak için sağa sola kaçışıp durmuş izini kaybettirebilmek için. Onların elinden kurtulup eve geldiğinde kan ter içerisinde kalmıştı. Onu öyle görünce bir şey oldu diye öyle korktum ki anlatamam’

Murat Canpolat

Hikayenin Bölümleri

1 2 3 4 5

hikaye, hikaye oku, hikaye okuma, aşk hikayesi, aşk öyküsü, bizim hikaye, uzun hikaye, kısa hikaye, hikayeler, hikaye kitapları, hikaye kitabı, hikaye örnekleri, 

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu