Korku HikayeleriMurat Canpolat

Korku Hikayesi “İki Sevgili” 4. Bölüm

Korku Hikayesi

Korku Hikayesi “İki Sevgili” 4. Bölüm

Korku Hikayesi: Ercan, onları görünce korkudan neredeyse altına yapacaktı. Türkan, ona dokunup rahatlatmazsa öylece kalabilirdi. Bir süre sonra kendine gelen Ercan:

‘Çabuk kaçalım buradan’ dedi ve birlikte koşmaya başladılar. Korkudan yokuş aşağı öyle koşuyorlardı ki koşmuyorlar da sanki uçuyor gibiydiler. Bir ara ikisinin de ayakları bir şeye takılıp yere düştüler. Ardından yuvarlanmaya başladılar.

Beş dakika kadar yuvarladıktan sonra bir ağaca çarparak ancak durabildiler. Durduklarında ise yüzleri gözleri kan içerisinde kalmıştı.

‘Oh sonunda durabildik’ dedi Ercan ‘hiç durmadan yuvarlanacağımızı zannettim’ dedi kafasındaki kanları silerek.

‘Şimdi ne yapacağız’ dedi Türkan, endişe içerisinde.

‘Ben de bilmiyorum’ dedi Ercan, arabamız yakında olsaydı ona biner giderdik, ama o şimdi çok uzaklarda. Arabaya gidebilmek için de biraz toparlanmamız lazım’ dedi inleyerek.

Orta yaşlarda bir adam yanlarına gelmiş onları dinliyordu. Fakat onlar, adamın kendilerini dinlediğinin farkında bile değillerdi. Çünkü o sırada yaralarını temizlemekle meşguldüler.

Adam kendini belli etmek için hafifçe öksürdü. Bunun farkında olmayan iki sevgili, adamın öksürüğünü duyunca öyle korktular ki bu korkuyla beraber kendilerini yere attılar.

Adam, onların korktuğunu görünce:

‘Gençler korkmayın, sizi yemem’ dedi gülerek. Ardından onlara ‘ne bu haliniz?’ diye sordu, merak içerisinde.

Murat Canpolat

Hikayenin Bölümleri

1 2 3 4 5

1 hikaye, hikaye okuma, hikaye oku, korku, korku hikayesi, korkunç hikaye, korku hikayeleri, ceset, ölü, hikaye örnekleri, hikaye arşivi, Korku hikayeleri kısa, Türk korku hikayeleri kısa, Yaşanmış Korku Hikayeleri, Türk korku hikayeleri uzun, Cinli korku Hikayeleri kısa, Yaşanmış Korku Hikayeleri dinle, Korku hikayeleri oku uzun, Klasik Bir Korku Hikâyesi film izle, kırmızı gözler,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu