Aşk HikayeleriDini HikayelerMurat Canpolat

Aşk Hikayesi; “Salih İle Büşra” 8. Bölüm

Aşk Hikayesi; “Salih İle Büşra” 8. Bölüm

Salih, Komiser Yakup’la konuşuyordu ama aklı kızdaydı. Onu yakından göreceği için kalbi heyecandan pır pır atıyordu. İstiyordu ki arkadaşı Komiser Yakup bir an evvel konuşmayı bitirsin ve kendisini kızın yanına götürsün ama yok, Komiser Yakup habire konuşuyor susmak bilmiyordu. Aklı kızda olduğu içinde onun ne dediğini anlamıyor, arkadaşlarının dediklerine kafa sallamakla yetiniyordu.

Komiser Yakup, arkadaşının kendisini dinlemediğini görünce sustu. Susmasına rağmen arkadaşı hala dalıp gitmesine devam ediyordu. O da bu durum karşısında öksürüp arkadaşının dalgınlıktan kurtulmasını bekledi. Arkadaşı yine aynı duruma devam edince oturduğu yerden kalktı. Yavaşça yürüyerek arkadaşının karşısındaki sandalyeye oturdu. Onu dalgınlığından kurtarmak için hafifçe sarstı. Bu sarsıntıdan sonra o kendine gelince ona:

‘Sana ne oluyor böyle kuzum? Eğer bir derdin varsa söyle de derman olalım’ deyince Salih:

‘Yoo bir derdim yok’ dedi yüzü kızararak.

‘Mademki derdin yok, o zaman deminden beri neden öyle dalıp gittin?’ dedi Komiser Yakup, sitem edercesine.

Yazan – Murat CANPOLAT

Hikayenin Bölümleri

1 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 13  14 15 16  17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

 

MURAT CANPOLAT

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu