Aşk HikayeleriSizden GelenlerTimur Bey

“Aradığınız Numara Gizli Numaralardan Gelen Çağrıları Kabul Etmemektedir.”

Aşk Hikayeleri

“Aradığınız Numara Gizli Numaralardan Gelen Çağrıları Kabul Etmemektedir.”

Yelkovan ile akrep bıkmadan dönüyor gaybana saatlerle. Yorgun kirpiklerin edasıyla kahroluyorum. Dün gece yüreğimden çıkardığım anılara sımsıkı sarılıp içime akıttım gözyaşlarımı. Gökyüzüne bıraktığım resminle gülümsüyorum. Gözlerinle hasretimi silmem gerek. Beni terk eden varoluşunun yokluğuna dert yanıyorum.

Zifiri karanlık değil beni ürküten, geceler kadar karanlık gözlerinden mahrum kalmak korkutuyor. İki kişilik bir oyun bu, biri kurar diğeri de yıkar. Göz uçlarımdan süzülüp giden güzel günlerimin peşinden bir kuş olup uçup gidiyorum. Ne güzel günlerdi,sen gülerdin bense deli aşk ‘ı gizlerdim. Hasret kokan caddelerimiz vardı ya işte onlar artık kör kütük sarhoş. Kimsesizliğin ertesinde vazgeçiyorum, vazgeçemediğim vazgeçtiklerimden. Kulağımı terk eden sesinin akıntısındayım.

Duygularım dolu dizgin bu gece. Hakim olamadığım elim telefon ile buluşuyor.Beynimin en derinlerinde duran sayıları aktarıyorum saatlerce baş ucumda duran telefona. Ani bir hareketle kapatıyorum telefonu. Cesaretimin önünde değil arkasında kalıyorum. Korkaklığımın bu gece beni yenmesine izin vermemem lazım. Numarayı tekrardan çeviriyorum ama elimden kayıp gidiyor telefon. Her zaman yaptığım şeyi tekrarlıyorum. Numaranın başına bırakacağım rakamları tuşluyorum.

“#31#”05.. … .. .. çevriliyor…

Aradığınız numara gizli numaralardan gelen çağrıları kabul etmemektedir. Lütfen numaranızı görünür yapıp tekrar deneyiniz.

Bir umut belki gizlilik kalkmıştır deyip yıkılıyorum.
Daha kaç kez bu cümleleri duyacağım ?

Daha kaç kez yenik düşecek cesaretim ?

Ve daha kaç kez sesinden mahrum kalacağım ?

Teselli sözcükleriyle aldatıyorum kendimi, belki zamanla anımsanır karanlık hatıralar.

Belki bir gün hiç; “Aradığınız numara gizli numaralardan gelen çağrıları kabul etmemektedir. Lütfen numaranızı görünür yapıp tekrar deneyiniz.” bu sözcüklere gerek kalmaz.

Onca şeyden sonra gülebiliyorum, çünkü gözlerimden silinmeyen anımsanan sayısız hatıra var.

Bunlardan en önemlisi “Aradığınız numara gizli numaralardan gelen çağrıları kabul etmemektedir. Lütfen numaranızı görünür yapıp tekrar deneyiniz.” diyen bayanla. O hep aynı şeyleri tekrarladı bense hep duymazdan geldim, hepsi bu…

Ulaşmak isteyip de ulaşamamak korkaklıktır.

Okuyucularımızdan Gelenler – Timur Bey

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu