Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi; “Salih İle Büşra” 26 Bölüm

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi; “Salih İle Büşra” 26 Bölüm

 

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi; Büşra, hapishaneye geri döndükten sonra üzgün bir vaziyette yattığı yere oturdu. Semiha ve yanındaki birkaç mahkûm onun üzgün haline kıs kıs gülüyorlardı. Onlar gülüşürken Handan onları susturdu ve ona:

‘Ne oldu kızım? Üzgün halinden

belli ki işler iyi gitmemiş’ dedi, neler olduğunu anlamak için.

Büşra, tam konuşacağı sıra Semiha öne atılarak:

‘Öyle görüyorum ki suçluluğun anlaşıldı ha! Birde bize suçsuzum deyip duruyordun’ dedi tıslayarak.

Handan, onun söz söylemesine canı sıkılmıştı. Bu yüzden canının sıkıldığı anlatmak için ona öyle bir bakış attı ki Semiha, geri çekilmek zorunda kaldı.

O susunca ona: Aşk Hikayesi

‘Bir daha konuş demedikçe konuşursan, seni burada boğarım. Hiç kimsede seni elimden alamaz. Ayrıca bunu seve seve yapacağımı beni benden daha iyi bilirsin’ dedi. Daha sonra Büşra’ya dönerek, ‘Anlat kızım neler oldu?’ diye sordu.

Bu soru üzerine Büşra, mahkeme salonunda olan biteni olduğu gibi anlattı. Anlatılanları dinleyen Handan, eliyle çenesini sıvazladı. Ardından ona:

‘Demek bunu da yaptı ha!’ dedi. Onun ne dediğini anlamayan Büşra:

‘Ne demek istiyorsun Handan abla. Sözlerinden hiçbir şey anlamadım’ dedi, onun yüzüne saf saf bakarak.

Onun sözleri üzerine Handan:

‘Boş ver be kızım. Ben arada bir öyle şeyler konuşurum. O yüzden benim sözlerimi kafana takma’ dedi, şefkatle Büşra’nın omzundan tutarak.

Yazan – Murat CANPOLAT

Hikayenin Bölümleri

 

1 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 13  14 15 16  17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

aşk hikayeleri, dini aşk hikayeleri, hikaye, hikâye, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, masal, masal oku, masal okuma, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, çocuk masalları, kısa masallar, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, güzel hikayeler.

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu