Aşk Hikayeleri

Yaşanmamış Aşk II. Bölüm

Yaşanmamış Aşk II. Bölüm

Mendili kesinlikle almayacağını belli eden el hareketinde bulundu, o uzun uzun bakılası, bakılıp bakılıp kalbe akılası gözlerde hüznünün yerini alaycı bir bakış almıştı. “İstemiyorum bir şey ,beni rahat bırakın yeter, zaten deminden beri tren ve öküz ilişkisini canlı canlı yaşantınız” dedi..
Hayatında hep riskli kararlar almış bir çok kez kaybetmiş ama savaşmadan hiç diz  çökmemiş adamın  yapabileceği iki şey vardı. Belkide yapması gereken birinci seçenek, mahçub şekilde özür dileyerek güverteyi terk edip güzel kadını bu kalabalık şehirde bir daha görme ihtimalini yok etmek yada ona yakışan  ikinci seçeneği tercih etmek.. O ikinci seçeneği seçti. Kadının zarif belini kavradı sağ eli ile, sol eli ile kadının al yanağına dokundu iki eliyle kadını kendine çekti, önce nefesleri karıştı birbirine sonra dudakları. Dakikalardır kadına baktıkça volkana dönüşen kalbi dudaklarında alev olup lav olup patladı.. Kadının neler olduğunu anlaması dört beş saniye sürdü. O gözler bu sefer öfkeden kırmızıya dönmüştü, hiddetle şiddetle iki eli ile var gücü ile ittirdi adamı, elini havaya kaldırdı avcunu adamın yüzünde patlamaya hazır tokat hale getirip öfkeye savurdu, adam kadının  elini havada kavradı. Kadının dilinin ucuna onlarca hakaret, onlarca küfür geliyordu ama az önce öpülmüş dudaklarından tek kelime çıkartamıyordu. Adam kadının havada yakaladığı elinin içine, hala tuttuğu mendili yerleştirdi, parmakları ile kadının parmaklarını kapattı.. ” Eğer göz yaşınızı silmek için yine bir mendile ihtiyacınız olduğunu düşünürseniz iki ay sonra ayın dördünde yine bu saatte yine bu feribotta tam burada olacağım ” dedi. Söylemedi ama yüzünde ne olur gel ifadesi vardı. Yavaşça gözlerini gözlerinden ayırdı, elini bıraktı, arkasını döndü, geminin kabin bölümüne gitti. Kazanmış mı kaybetmiş mi belli değildi ama o savaşmış olmanın rahatlığını yaşıyordu..
Güzel kadın hala aynı yerde……

NOT: Sayın okuyucu evet hikayedeki kadın gerçek, evet hikayedeki adam benim.. ama başlıkta görüldüğü gibi bu aşk henüz yaşanmadı.. Sizden rica etsem hikâyenin devamı için fikirlerinizi yorum olarak paylaşabilir misiniz?  Gelin bu hikayeyi birlikte tamamlayalım.

Ein Kompliment

Yazı Puanı
Bu yazıyı oylayın
Oyların. [Toplamı: 2 Ortalaması: 4.5]

Etiketler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. hiç tanımadığınız bir kadının cat diye beline sarılıp öpmek
  ve ondan da karşılık beklemek

  Bilemedim ..

  Noldu bu hıkayenın sonu ?_

  1. merhabalar
   öncelikle hikayemi begenmis olmaniza sevindim
   cabuk cevap verememis olmamin sebebi hikayedeki kadin kahramnin iznini almak istememdi.
   yardimci olabilirsem sevinirim ama size nasil ulasacagimi bilemedim
   siz bana ulasmayi deneyin
   [email protected]

 2. ..kadın mendili denize attı hikâyeyi başlamadan bitirdi …
  kusura bakmayın bu şekilde bitirmeyi bende istemezdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı