Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Bir Sen

Aşk Hikayeleri

Bir Sen

Dünya aslında güzel. En önemlisi içinde sen varsın. Bir de seni her halinle seven ben. Tek bundan ibaret olsa keşke. Ama öyle değil. Benim için bir sen varken yaşadığım yerde çok kişi bulunmakta.

Unutamadımadını gözlerini. Çıkaramadım aklımdan yaramaz halini fanatik davranışlarını. Alışamadım sensiz bir sınıfa sensiz bir sıraya. Bekledim bir umutla gelmeyeceğini bile bile. Savaşdım seninle olmaya senin gitmememen için ama başaramadım.

Kaçamadım aşkından o güzel gözlerinden. Gideceksen niye vardın?

Okuyucularımızdan Gelenler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. bak kardesım merve ask öle bırseydır kı hayat denılen sey gercekten yalan ne bılım sevdııgn cocugu brıakma asla guclu olmaya calıs dıcem ama aslında sadece ayaktasın yorgunsun dokunsalar dusucek halde yorgunsun fakat guclu gıbı duruyorsun bak leyla ıle mecnun leylada öldu mecnunda halbukı ne kadarda cok sevıyorlardı bırbırlerını degılmı ? yenen kım oldu sadece ask ask kaldı dıgerlerı öldu dıyecegım sukı gıt konus gerekırse aralarını ac sırf onunla mutlu olamk dfıcem ama ask onun mutlulugyla mutlu olamktır uzaktan ızle o guldukce sende gulersın zaten hem cıksanız bıle hıcbırsey eskısı gıbı olmayacak olsa bıle nereye saklayacksın o yorgunlugu kırgınlıgı sen hasretı yaz ask olanlar ustune alınsın o alınmasın tabıı .. su kadarını dıyeyım sana asla pes etme

  2. Birini çok sevdim çok öyle böyle degil kıskandım sahiplendim o da beni sevdi sandım gülmesi, konuşması, koruması herşeyiyle seviyor gibiydi inandım, bağlandım, delicesine sevdim. Ne sevgiliydik ne arkadas adını koyamadığım bir bak vardı aramızda.. Herşey mükemmel çok mutluyum çok ben onu seviyorum ı da beni seviyor(sandım). Sonra soğudu benden eskisi gibi degil ilk gözyaşımı o zaman döktüm onun için sonra arkası kesilmedi zaten. Selam bile vermez oldu. Sınıftan bir kızla takıldı bana yaptıklarının aynısını ona yaptı kız da zaten onu seviyormuş gözümün önünde sonra hep ağladım her gece sonra bunlar iyice yakınlastı hiçbirsey yapamadım izledim gözyaşlarımı içime akıttım. Bunlar sevgili oldu yıkıldım, hissizleştim vazgeçemedim 5 ay kadar çıktılar benden ilgiyi iyice kesmiş bakın bile atmıyor sevgilisi nispet yapıyor bana.. Sonra ayrıldılar 5 kez çıkıp ayrıldılar hep o ayrıldı simdi yine çıkıyor dun gözümün önünde sarıldılar İki yıldır seviyorum unutamadım napıcam ben yoruldum artık ağlamaktan het gece ağlayıp sabahleyin sahte gülücüklerimi etrafa saçıyorum niye ben çok güçlüyüm çünkü aferin bana

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu