Kıssadan HisseSizden Gelenler

Kaybetmek Hayatımın Özeti

Kaybetmek Hayatımın Özeti

Belki diyorum hala bir umut vardır. Mutlu olabilir imkansızı yaşanmışa çevirebilirim.
Ama tek başıma yapamam. Yanımda olmasını istediğim kişiler olmadığı sürece cesaret edemem. Bu yüzden bana sunulan hayatı yaşamak zorundayım. Sadece beklemek ve yaşamak kalıyor geriye. Her gözümü kapadığımda aklımda biten sahneler var. Sürekli kurtulamıyorum o anlardan, unutamıyorum. Gözümü kapamamak için kendimle savaş veriyorum. Tekrar o zamanlara dönmemek için uğraşıyorum. Fakat benim ki bir uğraşdan ilerisi değil. Hayatımdan uzaklaştaramıyorum hep aynı sahnede takılı kalıyorum. Neden diye soruyorum kendime böyle olmamalıydı diyorum. Ama oldu değişmiyor. Kaybetmek benim için yaşamın bir özeti olarak kalıyor.

Okuyucularımızdan Gelenler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Hayat her zaman yaşamaya değer. Farkındayız ki kötülerle dolu bir dünya. Çıkarcılığın, yalanın, sahteciliğin dünyası olmuş. Bunlardan farkımız olması için, direnmek gerekiyor. Geçmişe takılmak doğru değil. Yaşananları değiştirmek te elimizde değil, o yüzden kabullenmek gerekiyor. Bence kendini ayakta tutmaktan başka çare yok. Saygılar

    1. Alp- Haklısın. Artık öyle yapıyorum. Geçmişe değil de hedeflere odaklanmak gerekiyormuş. Bunu anladım. Yorumun için de teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu