Korku HikayeleriSizden Gelenler

+ 18 Ölümün Uğultusu (2.Bölüm)

+ 18  Ölümün Uğultusu (2.Bölüm)

Korku Hikayesi oku; Önce sesin tam olarak nereden geldiğini anlamaya çalıştım yanıma birkaç kesici alet aldıktan sonra büyük bir korkuyla dışarı çıktım. Etraf yine aynıydı, delirmiş insanlar dışarda anlamsız hareket ediyorlardı.

Sessizce ormana doğru gittim.

Sesin geldiği yöne doğru yürümeye başladım, bu arada düşüncelere daldım acaba bu ses beni niye etkilemiyordu.

Ormanın iyice derinine inmiştim ses gittikçe artıyor ve yakınlaşıyordu. Ağaçların arasında bir açıklık gördüm o tarafa yürüdüm ve gördüklerim beni şok etti.

Koskocaman bir açıklık, ses burdan o kadar çok geliyordu ki kulaklarım kanamaya, bilincimi kaybetmeye başladım ve o an bayılmışım. Uyandığımda bir sandalyeye bağlı olarak, rutubetli bir deponun içindeydim, daha ne olduğunu anlamadan korkutucu bir gülüş duydum.

Gözlerinde sonsuz karanlık olan garip görünüşlü bir adam yaklaştı adama ne kadar beni bırak lütfen desemde adam sanki beni duymuyordu. Arkasında duran kesici aletlerden bir tanesini aldı, sanırım bu adamda delirmişti.

Ben biraz daha kıpırdadıktan sonra ipi gevşettim ve arka cebimdeki bıçağa ulaşıp ipi kesmeyi başardım. Sağ tarafımda duran gaz lambasını adamın kafasına vurdum, bir kaç adım atıp bayıldı. Hemen yukarı çıktım askeri bir binanın içindeydim, burada kimse yoktu sanki telaşla terk edilmişti uğultu burda yoktu. Odalara teker teker baktım sonunda içinde garip cihazların olduğu bir yere geldim sanırım sesi bu cihaz yayıyordu kapatmaya yöneleceğim sırada, bir kaç dosya gördüm dosyalar dikkat çekiciydi ama makineyi kapatmak daha önemliydi biraz bakındıktan sonra kapatma tuşunu buldum makineyi kapattım bir kaç kıvılcım çıktı ve bir anda dumanlar çıktı. Sanırım makine bozulmuştu ama ses burda duyulmadığı için sesin gidip gitmediğini anlayamadım gitmeden önce dosyalara baktım şaşırdım inanamadım dosyada yazanlar beni sarstı.

Yaşadığımız köy karantina bölgesiymiş insanların genini değiştirip onları değiştiren bir virüs varmış, bu virüs köydeki herkesin kanında varmış bu uğultu virüsü etkisiz hale getiriyormuş bu sesin yan etkisi de insanları delirtmesiymiş.

Hemen makinaya koşup makineyi tekrar açmayı denedim ama sistem kapanmıştı.

Bir ihtimal belki o sesi yayan makina bu değildir dedim, dışarı çıkıp sesin gelip gelmediğine baktım ses gelmiyordu.

Ben çok kötü bir şey yapmıştım. Köyümün olduğu taraftan garip ve korkutucu kükreme sesleri gelmeye başladı bunlar sanki insan çığlıklarıydı bende garip bir şekilde kötü hissetmeye başladım vücudum pullanmaya, gözlerim bulanıklaşmaya başladı ve bayıldım.

O kadar kötü bir şeye dönüşmüştüm kendimi kontrol edemiyor hayvan gibi davranıyordum kalan son idaremle bu notu yazıyorum “bir uçurum bulup sonsuza dek huzur bulacağım…”

Sizden Gelenler – Admin35

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Sona doğru bazı yerleri üstün körü geçmişsin ama güzel bir hikaye olmuş. Keşke devamı da olsaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu