Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Aşk

Aşk Hikayeleri

Aşk

Basitleştirmeyelim bazı kavramları, farklılaştıralım. Aşkı basitleştirmeyelim. Sevgiyi basitleştirmeyelim. “En güzel Aşkı” aramaktan vazgeçin. Siz ne kadar isterseniz uzaklaşır sizden güzellikler. Mutlulukta buna bir örnek, mutluluğu ararsan bulamazsın, mutluluk sana sunar elindekilerin en güzellerini. Belki aradığın o mutluluk bir çocuğun gülümsemesinde saklı, belki de kendini sevdirmek için sana yaklaşan kedide.

Azıyla yetinemezseniz çoğunu bulamazsınız derler. Aşk; güzel söz, hediye ya da aynı kıyafetleri giymek değildir. Aşk; kendini sevdiğin kişinin gözlerinde görmektir. Sevdiğinin gülüşünün sebebi olduğun için mutlu olmaktır. Aşk; küçük duygularda, tebessümler de, utandığın da kızaran yanaklar da gizlidir.

Eğer sebepsiz yere sevdiğinin gözlerinin içine bakıp tebessüm ediyorsan  -Aşkın esirisindir.-

Okuyucularımızdan Gelenler.

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu