Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi “EN BÜYÜK AŞK KAVGA İLE BAŞLAR” 3. Bölüm

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi “EN BÜYÜK AŞK KAVGA İLE BAŞLAR” 3. Bölüm

Aşk

Aşk Hikayesi, ‘Tamam, arkadaşım beni büyük bir dertten kurtardın’ dedi ve arkadaşı ile beraber ayağa kalktı. Onların ayağa kalktığını gören Serdar: Aşk Hikayesi

‘Hop! Benden habersiz nereye gidiyorsun?’ dedi laubali bir hareketle.

Onun laubali konuşması Fulya’yı iyice çileden çıkarmıştı. Bu yüzden elindeki silgiyi ona fırlatarak:

‘Sanane nereye gidersem giderim, sen benim neyimsin ki işlerime karışıyorsun’ dedi ve Serdar’ın homurtularına bakmadan arkadaşının arkasından yürüdü.

Fulya ve arkadaşı amfiden çıkmış konuşa konuşa gidiyorlardı. Onlar konuşurken Akif’te elinde çanta ile ilerliyordu. Her ikisi de önlerine bakmadığı için hafifçe çarpıştılar.

Akif, çarpıştığı kişinin kim olduğunu anlamak için başını kaldırdığında yine o gözler ve yine o gamzeler ile karşılaştı. Onu tekrar karşısında gören Fulya:

‘Yine mi siz’ dedi, kafasını ovalayarak.

‘Hanımefendi, bu sefer hatalı olan sizsiniz’ o da kafasını ovalayarak.

Fulya, kendisinin hatalı olduğunu bildiği halde hatasını kabul etmiyor, üste çıkmaya çalışıyordu. Bu yüzden bir müddet ağız dalaşı yaptılar. Araya diğer öğrenciler girmese belki de kavga bitmeyecek, sonunda da karakolluk olacaklardı. Kavga bittikten sonra, o başka yere Fulya ve arkadaşı başka yere gittiler.

Fulya, arkadaşı ile gidip ihtiyacını giderdikten sonra arkadaşı ona:

‘Onu nereden tanıyorsun’ dedi merak içerisinde

Bu söz üzerine Fulya, onunla ilk çarpışma anını ve sonrasında gelişen olayları anlattı. Olanları dinleyen arkadaşı, ‘Serdar o pisliği durdurduğuna göre çok kuvvetli olmalı’ dedikten sonra sinsice gülerek ‘Adam çok yakışıklı ve karizmatik.’

Yakışıklı sözünü duyan Fulya’nın yüzü kızarmıştı. Zira o da gencin yakışıklılığını görmüş ve kalbi ona doğru meyletmişti.

Yazar – Murat CANPOLAT

1- Bölüm

2- Bölüm

3- Bölüm

4- Bölüm

5- Bölüm

6- Bölüm

7- Bölüm

8- Bölüm

9- Bölüm

10- Bölüm

 

hikaye, aşk hikayeleri, aşk öyküleri, en büyük aşklar kavga ile başlar, aşk, sevda, aşk hikayesi arşivi, hikaye örnekleri, aşk hikayesi örnekleri, hikaye okuma, öykü, hikaye oku,bizim hikaye,kısa hikaye, hikaye örnekleri, hikayeler, uzun hikaye,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu