Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi “EN BÜYÜK AŞK KAVGA İLE BAŞLAR” 4. Bölüm

Aşk Hikayesi

Aşk

Aşk Hikayesi; Akif üniversiteyi bitirdikten sonra yüksek lisans, doktora derken uzun zaman geçmişti. Annesi, ona evlenme zamanının gelip geçtiğini söylemesine rağmen o okumayı bahane ederek evlenmemişti. Bu zamana kadar birçok kız karşısına çıkmasına rağmen onlara karşı hiç sevgi hissetmemişti, ta ki Fulya’yı görene kadar.

Evlenme zamanın geldiğini düşünmesine rağmen bir türlü fırsat bulamamıştı. Şimdi ise üniversitede hocalığa başlayacaktı. İlk günü kötü başlamış olsa da heyecanlıydı.

Okulda öğrencinin biriyle çarpıştıktan sonra morali bozulmuş olsa da kendini kısa sürede toparlamış odasına geçmişti. Ders notlarını inceledikten sonra notlarını çantasının içine koyarak odadan çıktı. Birkaç adım atmıştı ki yine o parfüm kokusunu duydu. Kadının biri ile ilk çarpıştığı zamanda o parfüm kokusunu duymuştu. Onunla ikinci defa çarpıştığı anda da yine o parfüm kokusu üzerindeydi. Yoksa o üniversitede öğrenim gören öğrencilerden biri miydi? O gözlerine bayıldığı kişi öğrenciydi ve yine buralardaydı. Akif, burnuna gelen kokuya doğru ilerlerken onları gördü. Ayrıca yine kavga ediyor gibiydiler

‘Serkan, şu aşırı kıskançlığın artık beni bıktırdı. Hem seninle birlikteliğimiz bile olmadı. Buna rağmen beni sahiplenmeye çalıştın. Seni birkaç kez uyarmama rağmen yine sahiplenmeye çalıştın. Bıktım artık senden anlıyor musun bıktım. Benim peşimi bırakmazsan polise şikâyet edeceğim dedi’ Dedi Fulya.

Onun bu tutumu karşısında Serkan, laflar ona söylenmemiş gibi davranıyordu. Fulya’nın sözleri bitince ona:

‘Fulya Ah Fulya! Sen, benim değilsen başkasının da olamazsın. O yüzden kes sesini’ dedikten sonra elini kaldırıp ona vuracakken eli havada kalmıştı.

‘Seni o zaman da uyarmıştım’ dedi Akif, ‘Hem ne demek, sen benim değilsen başkasının da olamazsın. Be hey adam, burası dağ başımı ki adam kaçırasın.  Kanun var nizam var be kardeşim. Eğer onu istiyorsan insanca gider ailesinden istersin, tabii kız seni istiyorsa. Eğer o istemiyorsa hakkımda böylesi hayırlıymış dersin ve kızın peşini bırakırsın’ dedi sert bir sesle.

Serkan nasihatleri bile dinleyecek durumda değildi. Varsa yoksa Fulya’ydı. İllaki onu istiyordu ve o başkasının olamazdı.

Serkan, onun sözleri karşısında sinirlenip üzerine yürüyecekken ders zili çaldı, bu yüzden parmağını sallayarak:

‘Seninle daha işim bitmedi. Hele bir ders bitsin seninle o zaman görüşeceğiz’ dedi ve elini duvara vurarak anfiye girdi. O, sınıfa girdikten sonra Akif ‘Ya Sabır’ dedikten sonra o da peşinden anfiye girdi.

Yazar – Murat CANPOLAT

1- Bölüm

2- Bölüm

3- Bölüm

4- Bölüm

5- Bölüm

6- Bölüm

7- Bölüm

8- Bölüm

9- Bölüm

10- Bölüm

 

hikaye, aşk hikayeleri, aşk öyküleri, en büyük aşklar kavga ile başlar, aşk, sevda, aşk hikayesi arşivi, hikaye örnekleri, aşk hikayesi örnekleri, hikaye okuma, öykü, hikaye oku,bizim hikaye,kısa hikaye, hikaye örnekleri, hikayeler, uzun hikaye,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu