Bilim Kurgu HikayeleriMurat Canpolat

“Uzay Oyunları” Hikayesi 21. Bölüm

Bilim Kurgu Hikayesi

“Uzay Oyunları” Hikayesi 21. Bölüm

Bilim Kurgu Hikayesi Uzay Oyunları; Başkan, üst katta ki mahkumları da hallettikten sonra el işaretiyle gelin demesi üzerine uzay oyunları sakinleri şaşkınlıkla birbirlerine baktıktan sonra başkanın yanına vardılar.

Sıra gelmişti bilgisayar odasının açılmasına. Şimdiye kadar işleri hep rast gitmişti. Fakat, bilgisayar odasının kapısı hepsinden zorlu görünüyordu. Çünkü kapı şifreliydi.

“Başkanım, şimdi ne yapacağız” dedi başkan yardımcısı. Bilim Kurgu Hikayesi

“Bilmiyorum” dedi başkan “Bütün her şey bana bağlı, ama sadece burası değil. O yüzden kapının şifresinden haberim yok” dedi endişeli bir şekilde.

Onlar endişeli bir şekilde konuşurken Salih “Çekilin bir de ben bakayım” dedi şifreli kapıya yöneldi. Evet, yanılmıyordu. Bu polis olduğu dönemlerde uğraştığı kriptolu bir kapıya benziyordu.

“Bu kriptolu bir kapı. Kapıyı açmak için şifresini bilmek gerekiyor. Şifre girilmediği takdirde ne kapı açılabilir ne de dışarıdan bir müdahale ile açılabilir”

Başkan, bu söz üzerine tedirgin olmuştu. Bu yüzden sıkıntılı bir şekilde:

“Salih Bey, bunu açmanın bir yolu yok mu?” dedi.

Salih “Evet, var” dedikten sonra herkesin sessiz bir şekilde beklemeleri için uyardı. Ardında bir kulağı kapının kilidinde olmak üzere kriptolu kapıyla uğraşmaya başladı. Yaklaşık olarak bir saat uğraşmasına rağmen kapı bir türlü açılmıyordu.

MURAT CANPOLAT

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

uzay pastanesi, Uzay nedir uzayda neler vardır, uzay araştırmaları 7. sınıf, Uzay başvurusu, Dünya uzayda mı, uzay nedir 2. sınıf, Cumhuriyet uzay, Uzay teknolojileri araştırma ödevi, hikaye, hikâye, bilim kurgu, bilim kurgu hikayeleri, hikaye, fantastik, fantastik hikayeler, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, masal, masal oku, masal okuma, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, çocuk masalları, kısa masallar, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, hikaye,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu