Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi “Yaşlı Bakkal ve Kızı” 4. Bölüm

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi “Yaşlı Bakkal ve Kızı” 4. Bölüm

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi; Birkaç gün sonra…

‘Baba’ dedi kızı ‘Beni kurtaran gence teşekkür bile edemedim’ dedikten sonra kafasını kaşıyarak ‘Yalnız birkaç gündür göremiyorum onu, yoksa hasta mı oldu?’ dedi merak içerisinde. Aşk Hikayesi

‘Bilemiyorum kızım’ dedi babası, ‘Evini bilsek gider durumunu öğrenirdik, ama evini bilemiyoruz ki gidip ne olduğunu öğrenelim’

‘Peki, ona ne olduğunu nasıl öğreneceğiz’ dedi, kızı babasına.

Onlar Endişe ile dertleşirken o sırada genç yatağında ateşler içerisinde yatıyordu. Ona yardımcı olacak kimsesi de olmadığı için hastalığı iyice artmıştı. Sonunda dayanamayıp zorla da olsa telefonunu eline aldı ve 112’yi aradı.

Ambulans acı sesi ile mahalleye girmiş ilerliyordu. Yaşlı bakkalda, kızı da ambulans sesini duymuş, kimin hastalandığını anlamak için onun arkasından gitmişlerdi.

Acil servis çalışanları gencin evinde durup onu aldıklarında, yaşlı bakkal ve kızı onu görmüş üzüntü ile birbirlerine bakmışlardı.

‘Baba’ dedi kızı ‘o bana yardım edip sapkınların elinden kurtardı. O yüzden ona bir can borcum var. Yani anlayacağın ona yardım etmek istiyorum’ dedi, gencin arkasından bakarak.

Kızını dinleyen yaşlı bakkal:

‘Evet, kızım ben de aynı şeyleri düşünüyorum’ dedi, kızının başını okşayarak.

Aralarında konuştuktan sonra ambulans şoföründen hangi hastaneye gittiklerini öğrendiler ve onun arkasından yola çıktılar. Hastaneye geldiklerinde gencin durumunun ciddi olduğunu, bu yüzden yoğun bakıma alındığını öğrendiler.

Yazar – Murat CANPOLAT

1- Bölüm

2- Bölüm

3- Bölüm

4- Bölüm

hikaye, öykü, aşk hikayesi, aşk öyküsü, hikaye okuma, hikaye arşivleri, hikaye ödevi, hikaye örnekleri, gerçek aşk, bakkal, kısa hikaye, bizim hikaye, uzun hikaye, hikaye örneği, hikaye kitabı, hikaye kitapları, Romantik aşk hikayeleri, Duygusal aşk masalları, Yaşanmiş aşk hikayesi, Dünyanın en acıklı aşk hikayesi, Yasak aşk hikayesi, Duygusal aşk masalları Kısa, Aşk hikayesi kısa, Muhteşem aşk hikayesi,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu