Nur Koşar

Kesişen Hayatlar XII. Bölüm

Kesişen Hayatlar XII. Bölüm

Loren’in Kurtarılması 25. Kısım

Loren’ in içinde olduğu araç hızla garajdan çıkmıştı. Polis araçları aracın gideceği yollara önceden konumlanmıştı. Loren ile Linda eş zamanlı bir operasyon ile kurtarılacaktı. Polisler Lindayı kurtarmak için içeri girdiğinde, Loren’ i kurtaracak olan polisler de harekete geçecekti.

Loren’i araç ile dışarı çıkardıklarında yol boştu, küçük kızın gözleri korku doluydu. Babasına götüreceklerini söylemişlerdi fakat ikizi Linda hala içerdeydi. Küçük kız etrafına bakıyordu. Fakat gördüğü yerler ona hiçbir şey ifade etmiyordu.

Loren’ i ailesine teslim edecek olan adamlar normalde de tenha olan bu yolun boşaltıldığını anlayamamıştı. Polisler birden önlerini kesince panikleyerek arabayı üzerlerine doğru sürmeye başladı. Dur ihtarlarına uymayan şoförü durdurmak için polis memurlarından biri aracın tekerleğine nişan alarak arabanın tekerleğini patlattı. Araba önce bir yalpaladı. Sonra dönerek durdu. Duran araçtaki adamlar küçük kızı da yanlarına alarak dışarı çıktı. İçlerinden biri ise küçük kızın şakağına silahı dayamıştı. Polis,

– Kızı bırakın teslim olun! Patronunuz yakalandı.
– Yolumuzu açın bize bir araç verin. Yoksa kızı vururum.
– Sakin ol. Sakin öyle bir şey yapma!
– Kıza bir şey olmasını istemiyorsanız önümüzden çekilin!
– Peki, sakin ol çekiliyoruz.

Küçük kız sessizce bekliyordu. Olanlar onu çok yıpratmıştı. Günlerdir bu adamların elindeydiler.
Araçlar çekilmişti.

– Öndeki aracı boşaltın hemen ve oradan uzaklaşın.
– Tamam dediğin gibi olsun. Araçtan uzaklaşın beyler!

Polisler söyleneni yapmış arabanın yanından çekilmişlerdi. Adamlar küçük kızı da yanlarına alarak boşalan aracın yanına doğru ilerliyorlardı. Yaşanan bu arbede sırasında keskin nişancılar vur emri bekliyordu. Arabaya binmek üzere olan adamlar keskin nişancılar tarafından etkisiz hale getirildiler. Küçük kız hemen polislerin yanına koştu.

Sonunda kızların ikisi de sağ olarak ele geçirilmişti. Yakalananların hepsi sorgulanmak üzere emniyete götürülmüştü. Görevli polis memurları ikizleri alarak ailelerinin yanına götürdü.

Evin kapısında tüm aile onları bekliyordu. Polis aracı durduğu gibi ikizler anne ve babasına koşmaya başladılar. Bu kavuşma anında herkesin gözü yaşlıydı. Günlerce süren bekleyiş sonunda mutlu son ile bitmişti.

Edward ve Sally kızların kurtarılmasına çok sevinmiştiler. Mark, olay ile alakası olmadığı ve çalıştığı kişilerin kötü niyetini bilmediğinden, para cezasına çarptırılmış hapse girmemişti. Edward ve Sally artık onunla daha çok ilgileniyorlardı. Yakında da düğünleri olacaktı.

Nur Koşar

Kesişen Hayatlar Okumak İçin Tıklayınız

Kesişen Hayatlar I. Bölüm Okumak İçin Tıklayınız

Kesişen Hayatlar II. Bölüm Okumak İçin Tıklayınız

Kesişen Hayatlar III. Bölüm Okumak İçin Tıklayınız

Kesişen Hayatlar IV. Bölüm Okumak İçin Tıklayınız

Kesişen Hayatlar V. Bölüm Okumak İçin Tıklayınız

Kesişen Hayatlar VI. Bölüm Okumak İçin Tıklayınız

Kesişen Hayatlar VII. Bölüm Okumak İçin Tıklayınız

Kesişen Hayatlar VIII. Bölüm Okumak İçin Tıklayınız

Kesişen Hayatlar IX. Bölüm Okumak İçin Tıklayınız

Kesişen Hayatlar X. Bölüm Okumak İçin Tıklayınız

Kesişen Hayatlar XI. Bölüm Okumak İçin Tıklayınız

Kesişen Hayatlar XII. Bölüm Okumak İçin Tıklayınız

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu