Korku HikayeleriMurat Canpolat

Korku Hikayesi “İki Sevgili” 5. Bölüm

Korku Hikayesi

Korku Hikayesi “İki Sevgili” 5. Bölüm

Korku Hikayesi: İki sevgili, yerden kalkıp kendilerini toparladıktan sonra adama başlarından geçenleri anlattılar, onları dinleyen adam, keçisakalını sıvazlayarak.

‘Benim buraya yakın bir evim var. İsterseniz sizi oraya götüreyim. Orada hem dinlenir hem de yaralarınızı sararsınız’ dedi nazik bir ifadKorku Hikayesi “İki Sevgili” 4. BölümKorku Hikayesi “İki Sevgili” 4. Bölüme ile.

Onun teklifini makul karşılayan iki sevgili:

‘Teklifiniz için teşekkür ederiz. Zaten bu halimizle fazla ilerleyemezdik’ dediler hep bir ağızdan.

İki sevgilinin ‘Evet’ demesinden sonra adam onları alarak evine götürdü.

Adamın evi normal evler gibiydi. Yalnız, evin her tarafından gıcırtılar geliyordu. Duvarların bazı yerlerinde kan lekeleri vardı. Evin tavanlarında ise kancalar vardı. Bir de oldukça pis bir koku vardı. Evin tuhaf halini gören iki sevgili, adama evin halini soracaklardı ki adamın orada olmadığını gördüler.

‘Allah Allah, adam az önce burada değil miydi?’ dedi Ercan şaşkın bir ifade ile.

‘Evet, buradaydı’ dedi Türkan.

‘Öyleyse nereye gitti bu adam’ dedi Ercan, merak içerisinde.

İki sevgili, konuşmayı bitirdikten sonra adamı bulabilmek için onun evin baştan sona kadar aradılar, fakat adamdan hiçbir eser yoktu. Onun ortada olmadığını gören iki sevgili, şaşkın bir ifadeyle birbirlerine bakarken adam arkalarından hırıltılı bir sesle:

‘Niye öyle ayakta bekliyorsunuz, otursanıza’ demesi üzerine Türkan, öyle korktu ki o korkuyla beraber Ercan’ın üzerine atladı. Sadece o değil Ercan bile korkmuştu. 

Türkan kısa sürede korkusunu yendikten sonra Ercan’ın kucağından indi. Ardından adama:

‘Beyefendi burada mıydınız?’ diye sordu, dişlerini birbirine vurarak.

‘Evet’ dedi adam geldiğimden beri buradaydım ve siz de yarım saattir benim yüzüme bakıyorsunuz’ dedi onları şaşkınlığa uğratarak.

Bu sefer de söze Ercan karışarak:

‘Nasıl yani anlayamadım. Biz yarım saattir sizin yüzünüze mi bakıyoruz. Oysaki seni göremeyince evin her tarafını araştırmıştık. Şimdi de kalkmış bize yarım saattir burada olduğunuzu söylüyorsunuz’ dedi tepki verircesine.

‘Evet, buradaydım’ dedi adam, kaşlarını çatarak ‘yarım saattir siz deli gibi hareket ediyor hopluyor zıplıyordunuz. Bu yüzden bir ara sizin deli olduğunuzu bile düşündüm’ dedikten sonra onlara ‘gençler belli ki çok yorgunsunuz ve bu yüzden garip hareketler yapıyorsunuz. Şimdi siz burada bir müddet dinlenin ve kendinize gelin. Ondan sonra başınızdan neler geçtiğinizi anlatırsınız’ dedi ve iki sevgiliyi orada bırakarak ayrıldı.

İki sevgili, dinlenmeye geçtikleri anda mutfaktan takır tukur sesler duyulmaya başlandı. Öyle ki o sesler kulakları tırmalarcasına sesli çıkıyordu.

O seslere dayanamayan sevgililer, sesin geldiği yere doğru gidince gördükleri manzara karşısında adeta dondu kaldılar. O, kendilerini misafir eden adam kanlı bıçaklarını bileyliyor bir taraftan da sinsi sinsi gülüyordu. Asıl korkutucu olan etrafta bir sürü kova olması ve bu kovaların içinde de insan uzuvları olmasıydı. Mutfağın ortasında ise kaynayan büyük bir kazan vardı ve o kazanın içinde de bütün bir şekilde insan cesedi bulunuyordu.

Murat Canpolat

Hikayenin Bölümleri

1 2 3 4 5 6

1 hikaye, hikaye okuma, hikaye oku, korku, korku hikayesi, korkunç hikaye, korku hikayeleri, ceset, ölü, hikaye örnekleri, hikaye arşivi, Korku hikayeleri kısa, Türk korku hikayeleri kısa, Yaşanmış Korku Hikayeleri, Türk korku hikayeleri uzun, Cinli korku Hikayeleri kısa, Yaşanmış Korku Hikayeleri dinle, Korku hikayeleri oku uzun, Klasik Bir Korku Hikâyesi film izle, kırmızı gözler,

MURAT CANPOLAT

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu