Korku Hikayeleri

Korku Hikayesi “İki Sevgili” 6. Bölüm

Korku Hikayesi

Korku Hikayesi “İki Sevgili” 6. Bölüm

Gördükleri manzara karşısında korku içerisinde geri çekilirlerken yanlışlıkla kovanın birini düşürdüler. Çıkan ses adamın dikkatini çekmiş ve onlara doğru bakmasını sağlamıştı.

‘Aman Ya Rabbi! Bu da ne böyle’ dediler, iki sevgili kalpleri korku içerisinde atarak.

Karşılarında duran insan olarak gördükleri varlıktı, ama insan gibi değildi. Yarasaya benziyordu. Dişleri uzun ve sivriceydi. Dişlerinden kan akıyordu. Gözleri kıpkırmızıydı. Kulakları uzun ve aşırı derecede kıllıydı. Ayakları perde ayaklıydı. Ayrıca oldukça pis kokuyordu.

‘Evime izinsiz girdiniz, şimdi sizde onlar gibi olacaksınız’ diyen varlık sevgililerin üzerine geliyor, kulakları tırmalarcasına tiz ses çıkarıyordu.

Varlığın üzerlerine geldiğini gören sevgililer, korku içerisinde birbirlerine bakarak ‘kaçalım’ dediler ve böylece evin içinde kovalamaca başladı. Onlar bir odanın içine girdiğinde varlık da giriyor ağzını açıp onları tutmaya çalışıyordu.

Uzun süren kovalamamadan sonra varlığın evinden çıkmayı başaran iki sevgili korkmuş, bitkin bir şekilde ormana kendilerini attılar. Atmasına attılar ama bu seferde ağlayan bebek sesleri, kahkaha sesleri duymaya başladılar. Üstelik birde hava sıcak olmasına rağmen üşümeye başlamışlardı, birde sis çıkmış göz gözü görmez olmuştu. Bu şekilde içleri ürpere ürpere sisli ormandan çıkmanın yolunu aradılar, ama nafile. Ne çıkış yolu vardı ne de ilk geldikleri göl. O göl adeta yok olmuş gibiydi.

Türkan’ın kızgınlığı bir türlü geçmek bilmiyordu. Öyle ki sevgilisini bir kaşık su da boğmaya bile niyetlenmişti. Kavga etmemek için kendisini sıkmasına rağmen sonunda dayanamayıp Ercan’a tokat attı. Bunun yanında Ercan’da aynı duyguları hissetmiş kavga etmemek için kendini tutmuştu, ta ki Türkan tarafından tokat yiyene kadar.

Ercan, yediği tokadın etkisiyle Türkan’ın üzerine gelerek  aynısıyla mukabelede bulundu. Bu şekilde birbirleriyle kavga edip kavga daha da büyüyecekken etraftan kahkaha ve ağlama seslerini tekrar duydular.

O sesleri duyan sevgililer kavga etmeyi bırakıp seslerin nereden geldiğini anlamak için etraflarına bakındılar, ama bir şey göremediler. Bundan dolayı tam geri döneceklerken yarasaya benzer yaratıkla tekrar karşılaştılar. Karşılaşır karşılaşmaz  geriye doğru  dönüp koşmaya başladılar, ta ki sık incir ağaçlarının olduğu yere kadar.

Orada biraz dinlenip kalkacaklarken yüzlerce kırmızı gözlerin onlara doğru baktıklarını gördüler. Üstelik birde yarasaya benzer yaratığın onların yanında olduğunu gördüler.

‘Bizden ne istiyorsunuz?’ deyip hızla ayağa kalkarak tekrar koşmaya başladılar. Böyle koşarken yokuş aşağıya doğru koştuklarının ve orasının yokuş aşağı koştukları yerin ta kendisi olduğunun bile farkında değildiler. Korku içerisinde koştuklarından önlerini bile göremiyorlardı. Bir ara ikisinde ayağı bir şeye takılıp yere düştüler ve yuvarlana yuvarlana yol kenarına kadar geldiler. Orada inleye inleye sonlarının geleceğini beklerken bir arabanın geldiğini gördüler.

Ercan, arabanın geldiğini görünce zorla da olsa el kaldırıp arabayı durdurmayı başardı. Araba durup içinden orta yaşlı bir adam çıkınca başlarından geçen her şeyi anlattı. Adam onları dinledikten sonra hemen ambulansı aradı. Aramadan yarım saat geçtikten sonra ambulans geldi ve her ikisini de hastaneye götürdü. Ambulans yolda giderken onların kurtulmasına vesile olan adam da onların peşinden gidiyordu.

Murat Canpolat

Hikayenin Bölümleri

1 2 3 4 5 6

1 hikaye, hikaye okuma, hikaye oku, korku, korku hikayesi, korkunç hikaye, korku hikayeleri, ceset, ölü, hikaye örnekleri, hikaye arşivi, Korku hikayeleri kısa, Türk korku hikayeleri kısa, Yaşanmış Korku Hikayeleri, Türk korku hikayeleri uzun, Cinli korku Hikayeleri kısa, Yaşanmış Korku Hikayeleri dinle, Korku hikayeleri oku uzun, Klasik Bir Korku Hikâyesi film izle, kırmızı gözler,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu