Korku HikayeleriSizden Gelenler

Yaşadığım Garip Olay

Yaşadığım Garip Olay

Bundan 2 veya 3 ay önce okulu bıraktığım için çalışıyordum hergün bir önceki günden daha çok yorucu geçiyordu. Yine bir gün iş çıkışı eve  gidiyordum. Eve geldiğimde başımı hemen yastığa koymak istiyordum, hemen duşa girdikten sonra başımı yastığa koydum üzerime çok büyük bir yorgunluk düştü, kollarımı bile hareket ettiremiyordum. 5 dakika sonra mutfaktan bir ses geldi, kardeşimdir diye düşündüm “İsmail senmisin” diye seslendim ama ses gelmedi. 2 dakika sonra “evet benim dedi” aradan biraz geçtikten sonra, içeri gittim ama kardeşim yoktu. Olduğum yerde bayılmışım sabah uyandığımda hastanede seruma bağlıydım. Bilmiyorum belkide yorgunluktandır ama  bence hiç de öyle değildi.

Barış Deniz

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Korkunçun k si yok kardeşini görmeyince korkudan bayılıyomusun?? İnsan mısın?!? Belkide gitmiştir yani saçmalama ayrıca yorgunluktan öldüm diyosun-bi nevi- neden banyoya gidiyosun?!?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu