Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Haketmiyorum

Aşk Hikayeleri

Haketmiyorum

Gün geçtikçe korkularım artıyor. Hayatıma yeni birini almak istemiyorum. Biliyorum Onun da gideceğini ve tekrar Onu da kaybedeceğimin farkındayım. Hayat bu, mutluluğunun formülünü nasıl bir kazaya koyduysa şifresini bulamıyorum.

Bulanları gördükçe böyle biri olduğum için kendimden nefret ediyorum. Şimdiye kadar çok hatam oldu. Ders aldıklarım da almaya vakit bulamadıklarım da. Dört dörtlük bir insan değilim.

Yanlışlarım da oldu. Bazı verdiğim sözleri de tutamadım. Ama hiçbir zaman şu yaşadıklarımı hak etmedim. Aynı dün gibi görüyorum hatırlıyorum ama haketmiyorum.

Okuyucularımızdan Gelenler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Kimse haketmiyor benden 4 ay önce sevgilim ayrıldı bana senden ayrılırsam kendime gelemem diyen kız bir ay sonra birinle oldu ağladım aylarca bir erkek aglarmi ve bir güzelde agliyormuski onu anladım yalvardım her gece her gün başkasını bulmasına rağmen bana olmayan sevgisine rağmen dua ettim .En sonunda ayrılmışlar beni aradı sen çocuğa biseymi dedin diye aldatmış çocuk ağladı yüzüme onu nasıl sevdiğini anlattı hiç acimadi kalbimim bir enkaz yığını olmasını hiç düşünmedi işte bende haketmedim bunları

    1. Kardeşim haketmediğini yaşamak hayatın kuralı gibi. O kıza verilecek en büyük ders senin onu unutman ya da unutmuş gibi davranman ondan sonra anlar sevgini ya geç olur ya da tam vaktidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu