Bilim Kurgu Hikayeleri

Bilim Kurgu Hikayesi “45 gün” 4. Bölüm

Bilim Kurgu Hikayesi “45 Gün” 4. Bölüm

21.HAZİRAN.2050
SAAT: 09.00

“Evet beyler birazdan insanlık tarihinin en büyük sınavını yaşayacağız. Büyük bir çoğunluğunuz sevdiklerini bırakıp buraya bizimle birlikte savaşmak için geldi hepiniz neler başaracağınız farkında değilsiniz. İnsanoğlu istediği zaman her şeyi başarabilir arkadaşlar. Bugün bunları kendimize göstereceğiz. Şimdi zamanı geldi arkadaşlar sizler roketlerinize binin ve Jüpiter’e doğru gidin. Ve bu işi başarıp gururla dönün.”

Dedi Albert.

Adam, “sen hazır mısın?” dedi.

Evian “Onayı aldıktan sonra tamam beyler hepiniz birden hazırlanın kalkıyoruz” dedi.

Ve geri sayım başladı, büyük savaş başladı. 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0. Evet roketler havalandı herkes yerini aldı ve kalktılar. Adam birden bütün bağlantılarına ulaşıp kesti Jüpiter’in kalkanını. Roketler 4 bir yandan Jüpiter’in etrafından saldırıya geçtiler. Brand arkadan geliyordu herkes uzaylıları beklemediği bir anda vurmaya başlamıştı her şey çok güzel gidiyordu. Brand birden içeriye süzüldü ve Kyne bütün korumaları teker teker indirmeye başladı. Arkasından bir koruma sıktı ve Brandın kullandığı roket birden düşmeye başladı bu arada Kyne canı pahasına da olsa ordan atlayarak paraşütünü açtı son bir refleksle sıktı ve liderlerini öldürmeyi başardı. Arkasından bütün uzaylılar teker teker ölmeye başladı ve herkes büyük bir mutlulukla yavaş yavaş dönmeye başladılar. Yere indiklerinde Evian’ın kızı ve Alice onu bekliyordu koşturarak gelip sarıldılar herkes sevinçten birbirine sarıldılar.

O günden itibaren 21 Haziran dünyanın kurtuluşu olarak kutlanmaya başlandı. Ve dünyada bir barış ilan edildi.

Gökhan Çiçekler

Hikayenin Diğer Bölümlerini Okumak İçin

  1. Bölümü Okumak İçin TIKLAYINIZ
  2. Bölümü Okumak İçin TIKLAYINIZ
  3. Bölümü Okumak İçin TIKLAYINIZ
  4. Bölümü Okumak İçin TIKLAYINIZ

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu