Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Aşk Hikayesi, “Karşılıksız Aşk”

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi, “Karşılıksız Aşk”

Bal Yüzlü, Yarım Elmam Sevdiceğim Yarim..

Karşılıksız aşk en zor olanmış, gitmek isteyip gidememek, unutmak isteyip unutamamakmış. Keşke bir mucize olsa diyorum, keşke yaşadığım bütün acılar son bulsa. Sana merhaba diyemeyecek kadar uzak olduk birbirimize. Önceleri sesini duyardım, seni hissederdim. Şimdilerde senden bana kalan sadece kocaman bir boşluk.

Hayatımda hiç olmayacağını düşünmek beni ne çok yaralıyor, ne çok üzüyor. Keşke şimdi her şey yeniden en güzel haliyle, yeniden yeşerse.Bu hayatta en zor anın ne deseler, hiç gelmeyecek olan birisini beklemek derim. Her gün aynı umut, aynı heyecan ve aynı bekleyiş ile uyanıyorsun. Gün sonunda bütün dertler yeniden ortaya çıkıyor. Özlemek ne zor, ne meşakkatli bir işmiş. Aşk Hikayesi

Geceleri hep seni düşünüyor, seni hayal ediyorum. Bir mucize olsa diyorum, yanı başımda olsan, sabah uyanınca seninle başlasam güne, gece uyurken en son seni görsem.

İşte bunlar hep hayal.

Keşke…

Sizden Gelen Hikayeler – Yazan – Özlem

hikaye, hikâye, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, masal, masal oku, masal okuma, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, çocuk masalları, kısa masallar, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, güzel hikayeler, Aşk Hikayeleri.

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu