Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi Okuma “ZÜLALİM” 3. BÖLÜM

Aşk Hikayesi Okuma

Aşk Hikayesi Okuma; ‘Bu ne demek oluyor Kerem Bey’ dedi Taner titrek bir sesle. Çünkü onunda hiçbir şeyden haberi yoktu.

‘Asıl ben sana soruyorum neler olduğunu Taner Bey. Üstelik sizi müdür yapmaya hazırlanırken. Bunlar duyulursa hem ben biterim hem senin kariyerin’ dedi genel müdür sinirle. Aşk Hikayesi Okuma;

Ayrıca Yeşim hanımı da buraya çağırıp konuşacağım. Bu durum basına sızmadan en kısa sürede halletmeye çalışacağım’ dedikten sonra Yeşim hanımla da konuşmak için onu odasına çağırdı. Müdür telefonu açmaya hazırlanırken o sırada Yeşim Hanım bulunmadan haberdar olmuş ağlıyordu.

******

‘Küçük Cadı, yükselmek ve daha çok para kazanmak için babanı bile ortadan kaldırırsın’ dedi sinsice gülerek.

‘Evet dediğin gibi, başa geçip daha çok para kazanmak, güç güç ve kuvvet sahibi olmak için her şeyi yaparım. Ayrıca babam bile çıksa onu ezer geçerim. Yani anlayacağın benim için her yol mübah’ dedi sevgilisine.

‘Senden korkulur Küçük Cadı’ dedi sevgilisi, onun saçlarını koklayarak.

‘Benden mi korkulur’ dedi küçük cadı ‘Sen de babanın yerine geçmek için onu korkutarak aklının kaybetmesine sebep olmadın mı?  Bir de kalkmış bana küçük cadı diyorsun’ dedi sevgilisine sistemli bir şekilde.

‘Doğru’ dedi sevgilisi ‘O yüzden bana da Drakula diyorlar’

İki sevgili konuşup tartışırken Drakula isimli sevgili,  küçük Cadı isimli sevgilisine:

‘İstediğini elde edip sevgilim dediğin – bunu derken sinirle elini sıkmıştı – kimseyi zor durumda bıraktın ve hala da onunla uğraşıyorsun. Yeter artık, onu bırak da bana dön. Sensiz artık dayanamıyorum’ dedi, büyük bir kıskançlıkla.

Küçük Cadı isimli sevgili:

‘Hayır, onu daha bırakamam. Çünkü onunla daha işim bitmedi. O, istediğimi yapana kadar da devam edeceğim’

‘İyi diyorsun da, ya yakalanırsan biliyorsun polis peşimizde ve her an ikimizin de kimliği ortaya çıkabilir’ dedi Dracula.

MURAT CANPOLAT

Hikayenin Bölümleri

1 2 3 4

hikaye, hikaye oku, hikaye okuma, aşk hikayesi, aşk öyküsü, bizim hikaye, uzun hikaye, kısa hikaye, hikayeler, hikaye kitapları, hikaye kitabı, hikaye örnekleri, 

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu