Korku HikayeleriMurat Canpolat

Korku Hikayeleri: “Bir İntikam Uğruna” 3. Bölüm   

Korku Hikayeleri

Korku Hikayeleri

Korku Hikayeleri, Onlar hastalıktan muzdarip olmuşken ben de geceleri uyuyamaz olmuştum. Çünkü bir takım karanlık varlıklar gelip beni rahatsız ediyorlardı. Öyle olmuştu ki sabahları yüzüm, gözüm şişmiş bir şekilde yataktan kalkıyordum.

Annem ve babam benim bu durumuma çok üzülüyorlardı. Bana ‘Neyin var evlat’ deseler de bir şey diyemiyordum. Çünkü suçlu bendim ve suçumun cezasını çekiyordum. Korku Hikayeleri

Günler günleri kovalıyor, o büyü yaptırdığım kişiler gibi bende eriyordum, hem de onlardan daha beter bir şekilde. O karanlık varlıklar zaman zaman korku veren halleriyle bana görünüyor ve ‘Bu haliyle hiçbir yere gidemez’ diyor benimle alay ediyorlardı.

Bana niçin musallat oluyorlardı, buna anlamış değildim. Bunu anlamak için yerimden kalkmak istiyordum, ama kalkamıyordum. Çünkü bacaklarımda derman kalmamıştı.

Böyle kendimden geçmiş bir şekilde yatarken bir gün babam çıkageldi. Yanında da tanımadığım biri vardı. O adamı görünce gönlüm öyle ferahladı ki bacaklarıma derman gelmiş gibi olmuştum. O adam nur yüzlü bir ihtiyarcıktı.

O yaşlı adam beni gördükten sonra önce yüzü ekşidi sonra da yüzü güldü. Daha sonra da babama dönüp ‘Sen çık ben onunla yalnız konuşacağım’ demişti.

Babamın yanında bana neler olduğunu anlatmamı isteyebilirdi. Hâlbuki o öyle yapmayıp babamı dışarı çıkarmıştı. Bu yüzden de onun ince davranışına hayran olmuştum.

Yazan – Murat Canpolat

Hikayenin Bölümleri

1 2 3 4

Hikaye, Korku Hikayesi, Dehşet Hikayesi, Korkunç Hikayeler, Büyü, Büyülü Hikayeler, Hikaye Okumak, hikaye, hikâye, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, güzel hikayeler, büyücü, büyü ritüelleri, ritüel, kuaför, Cehennem, büyücü kadın, sabun büyüsü,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu