Dehşet ÖyküleriKorku Hikayeleri

Bir Kore Hikayesi “Perili Kız Öğrenci Yurdu”

Bir Kore Hikayesi

Bir Kore Hikayesi “Perili Kız Öğrenci Yurdu”

Uzak doğu hikayelerinden, Kore Hikayesi ;1999 yılında küçük bir kırsal kesim üniversitesinde Kang Ji Hyun ve Lee So Yeon isminde iki kız öğrenci yurt odalarında ölü bulundu. İkisi de uykusuzluk ve kabus görmekten dolayı şikayetçilerdi. Bu iki öğrenci daha önce kampüse gelen garip bir adam tarafından taciz edildiklerini söylemişlerdi. So Yeon bir gece duygusal olarak çökmüş bir şekilde yurda yırtılmış elbiseler ile gelmiştir. Onlar bu korkuları yavaş yavaş yenip sınıf atlarken banyoda ki ıslan adam sürekli bizi izliyor şeklindeki bu sağlıksız davranışlarının sonucunda 19 Ekim 1999 yılında ölü olarak bulundular.

Bu olaydan sonra diğer öğrenciler yatakhanede duydukları garip sesleri rapor etmeye başladılar. Raporlarında geçen iddialar ise kapıların çalınması fakat baktıkları zaman kimsenin olmaması bazen patlayan ışıkların olması çatlayan camların olması geceleri Ji Hyun ve So Yeon’un odalarının sahipleri olduklarını iddia eden iki kızın görünmesi şeklindedir. Bu iddialara karşı çıkan işgalciler tesislere zarar verebilmek için yöneticileri alaşağı ederlerse bu iki kızın yok olacağına inanıyorlar. Efsaneye göre öğrenciler mezun olana yada o adam yakalanana kadar kimseye rahat yok.

hikaye, hikaye oku, öykü, korku hikayeleri, korku öyküleri, dehşet hikayeleri, dehşet öyküleri, korku hikayeleri arşivi, perili okul, perili ev, korkunç okul, en güzel korku hikayeleri, uzak doğu hikayeleri, +18 hikayeler, hikaye arşivi, seçme hikayeler, 

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu