İngilizce Hikayeler

İngilizce Kısa Hikaye

İngilizce Kısa Hikaye

Maps

 Maps come in different shapes and size You have round ones. The shape of the Earth. And you have flat ones. The shape of a puzzle. I like looking at maps. Because I can travel the entire world. I can visit the United States. I can visit the United Kingdom. I can visit Tokyo. I can visit New Delhi. There are so many places you can go on a map.  That is why maps are my favorite.

Haritalar

Haritalar farklı şekil ve büyüklükte olabilir. Sendeki yuvarlak olanlardan. Dünyanın şekli. Ve düz olanlarda var. Yapbozun şekli. Haritalara bakmayı severim. Çünkü tüm dünyayı seyahat edebilirsin. Amerikayı ziyaret edebilirim. İngiltereyi ziyaret edebilirim. Tokyoyu ziyaret edebilirim. Yeni Delhiyi ziyaret edebilirim. Haritayla gezebileceğin bir çok yer var. İşte bu yüzden haritalar benim favorimdir.

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu