Kıymetli Yazarlarımızdan Seçmeler

Korku Hikayeleri: “Bir İntikam Uğruna” 2. Bölüm     

Korku Hikayeleri

Korku Hikayeleri: “Bir İntikam Uğruna” 2. Bölüm     

Korku Hikayeleri

Korku Hikayeleri, İlk önce sevdiğim kızı takip ettim ve onun gittiği kuaförü tespit ettim. O kuaföre gidince bende onu takip ettim ve onun kuaförden çıkmasını bekledim. O kuaförden çıkınca bende aynı yere girdim. Kuaförden bin bir rica ve minnetin sonunda saç telini almayı başardım. Korku Hikayeleri

Kızın saç telini almayı başardıktan sonra bu seferde erkeğin peşine takıldım ve onunda gittiği kuaförü tespit ettim.

O kuaförde işini bitirip çıktıktan sonra bin bir rica ve minnetler onun da saçını aldım. Bu arada bunları yaparken içim ürperiyor, etraftan garip sesler duyuyordum.

O garip seslere aldırış etmeden elime geçirdiğim malzemeleri büyücü kadına götürdüm. O büyücü kadın elimdeki malzemeleri alarak bir takım ritüeller yaptı. Ritüelini bitirdikten sonra elime bir sabun tutuşturdu.

Elimdeki sabunu görünce bunu ne yapacağımı sordum. Bu sorum üzerine büyücü kadın, ‘O sabunu götürüp tarif edeceği yere gömmemi söyledi’ Dehşet Hikayeleri

Bu yapılan büyü, sabun büyüsüymüş ve o sabun eridikçe büyün yapılan kişi günden güne eriyormuş ve sabunun erimesi bitince de o kişiler ölüyormuş. Bu yapılan büyüye de sabun büyüsü diyorlarmış.

Elimdeki sabunu alıp büyücü kadının tarif ettiği yere geldim. Kazmayla orayı biraz kazdıktan sonra sabunu oraya gömdüm. Artık işim tamam olmuştu.

Bunun sonucunda gideceğim yerin Cehennem olacağını bile bile bu işe girmiştim. İntikam alma duygusu benliğimi öyle kaplamıştı ki işin ucunun nereye varacağını kestiremiyordum. Dehşet Hikayeleri

Yaptırdığım büyü yavaş yavaş etkisini göstermeye başlamıştı. O kız ve erkek hastalanıp yataklara düşmüşlerdi. Hangi doktora gidiyorlarsa derman bulamıyorlardı. Bu yüzden de anne ve babalarının gözlerinin önünde günden güne eriyip gidiyorlardı.

Yazan – Murat Canpolat

Hikayenin Bölümleri

1 2 3

Hikaye, Korku Hikayesi, Dehşet Hikayesi, Korkunç Hikayeler, Büyü, Büyülü Hikayeler, Hikaye Okumak, hikaye, hikâye, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, güzel hikayeler, büyücü, büyü ritüelleri, ritüel, kuaför, Cehennem, büyücü kadın, sabun büyüsü,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu