Kıymetli Yazarlarımızdan SeçmelerKorku HikayeleriSizden Gelenler

Korku Hikayesi “Sessiz Ol” Son Bölüm

Korku Hikayesi

Korku Hikayesi: Monica kardeşinin böyle söylemesi üzerine, Mia’ nın elini tutar. “Üzülme seni koruyacağım, sana yardım edeceğim” Mia konuşmaya başlar:

“Teşekkür ederim, seni biliyorum sana kötü davrandığım ablamsım. Üzgünüm ama ondan önce bana yardım eder misin?

Monica: Tabiki. Korku Hikayesi:

Monica’ ya Alexden mesaj gelir.

Alex: Merhaba Monica, ben Alex sana yazan Mia’dandı. Sen beni dinle ve onla konuş, eğer konuşursan geleceği değiştirebilirsin. Sadece konuş onunla Monica!!

Monica: Tamam.

Monica kız kardeşinin bütün dertlerini dinler ve zaman geçtikçe birbirlerini sevmeye başlarlar. Abla kardeş birbirlerine kötü davranmamaya başlar ve Alex’ den mesaj gelir.

Alex: Monica yardım et, beni öldürecek! Lütfen hızlı bir şekilde dediklerimi uygula. Mia ile konuş ve ona sarıl seni anlayacak ve geleceği değiştiriceksin. Acele et!!

Monica: tamam

Monica kız kardeşine sarılır ve her yer titremeye başlar ve bir anda Alex’ in yanında olur Monica. Ve Mia aniden sarılır. İşte geleceği değiştirmişlerdi ama kimse ne olduğunu hatırlamıyordu.

……Ve son……

Masal Perisi

Hikayenin Bölümleri

1- Bölüm

2- Bölüm

3- Bölüm

Son Bölüm

hikaye, hikaye oku, hikaye okuma, korku, korku hikayeleri, polisiye, polis, polisiye hikayeleri, dehşet, dehşet hikayeleri, dehşet öyküleri, dehşetli hikayeler,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu