Korku HikayeleriSizden Gelenler

Korku Hikayesi: Yaşanmış, Gerçek Bir Korku Hikayesi

Korku Hikayesi

Korku Hikayesi: Yaşanmış, Gerçek Bir Korku Hikayesi

“İnancı Bulmak”

Korku Hikayesi, Korkunç Hikaye, Korku, Hikaye.

Öncelike merhaba, Başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ben sezgi. Madende çalışan iş makinası operatörüyüm. Çalıştığımız sektör, maden harfiyat işleri, kamyon dozer eskavatör silindir gibi iş makinaları. 3 vardıya çalışıyoruz.

Bu yaşadıklarım, 00:00-08:00 gece vardıyasında başıma gelen bir olaydır.

Gece saat 01:30 civarları. O gece benim işim olmadığı için klübede çay demleyip içiyorum ve telefonda videolara falan bakıyordum, dozer operatörü ile escavatör operatörü bulunduğum klübeye geldiler. Söylediklerine göre çay içmek için ara vermişler, neyse çaylarını doldurup başladık gır gır muhabbete, ben ayaktayım bir yandan çay sigara içiyorum, bi taraftanda sohbet ediyoruz.. Bir an herkes telefona gömüldü ve sessizlik hakim oldu. Bende, içerisi duman altı oldu, kapıyı açıp biraz havalandırmak istedim ve elimde sigara kapı ağzında duruyorum, o an çok yakın bir mesafeden 2 kişinin geldiğini gördüm, bizim iş elbiseleri olduğu için bizdendiler, kimlerdir diye dikkat kesildim ve yaklaştılar bunlar içerde oturan dozer ve escavatör operatörü abilerdi, bana seslendiler, “Sezgi yağmurdan dolayı paydos ettik, hadi şantiyeye gidiyoruz” dediler. Ben şok olmuş, kitlenmiş, olduğum yerde lal olmuştum. Gözlerim doldu, içeri bakamıyordum sadece geliyorum deyebildim hepsi bu.

“Geliyorum” deyince içerdiki arkadaşlar, “Sezgi ne oldu? Kimle konuşuyorsun? Nereye gidiyorsun? dediler.! Bir an onlara bakınca dışarıdakiler kayboldu. Korku Hikayesi.

Ve ben kireç gibi olmuşum. Koluma girip beni içeri aldılar, bende aradan biraz zaman geçince anlattım gördüklerimi benimle ilgilenip bana cesaret verdiler.

Ve aradan biraz daha zaman geçince kendime geldim. Dualar okudum ve gördüklerimin hayal olduğuna kendimi inandırdım.

Zorda olsa kendimi toparladım, saat gece 02:45 oldu. Sıkıştım, tuvalet için dışarı çıkmam gerekti ama korkuyorum ve arkadaşlara bişey diyemiyorum utanıyorum.

Ama koskocaman adamım bu tür şeyleri kafaya takıp kendimi iyice paranoyak yapmamak için son bi cesaretle dışarı çıktım. Tuvalette telefon çaldı, arayan kamyon araçlarının dökümünü yaptıran manevracıydı, “Sezgi usta! Oğuz usta seni aşşağı çağırıyor hemen gel” deyince, bende ona “Selim’de ordamı dedim,” evet burda dedi.

Oğuz usta ve Selim ustayla yaklaşık bir buçuk saattir çay içiyorduk.!!! Telefonun elimden kayıp düştüğünü hatırlıyorum. Olduğum yerde bayılmışım, kendime geldiğimde yine klübüde açtım gözlerimi ve beni o halde bulup içeri taşıyan formenimiz Suat’tı yanında da beni arayan manevracı arkadaş vardı.

Kendimi tekrar toparladım ve anlattım olanları. İnançlı oldukları için bana inandılar ama kanları dondu, bunu gözlerinde gördüm. Korku Hikayesi.

Yaşadıklarım normal bişey değildi. Bu olayın üstüne gitmem, öğrenmem gerekiyordu, izlediğim korku filmlerinden yola çıkarak bu işin ehli çıkarı olmayan hoca bulmalıydım.

Bu anlattıklarım o an yaşadıklarımdan ibaret değildi tabi ki, sonrasıda var ve öncesinde varmış…

Sizden Gelen Hikayeler – Yazan – Sezgi

hikaye, hikâye, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, masal, masal oku, masal okuma, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, çocuk masalları, kısa masallar, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, güzel hikayeler, Korku Hikayesi, Korkunç Hikaye, Korku, Hikaye.

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu