Korku Hikayeleri

Kötü Bir Kabus Sandım

Kötü Bir Kabus Sandım

Sıcak bir yaz gecesiydi, gecenin bir yarısı su içmek için mutfağa giderken salonda siyah bir karartının hareket ettiğini gördüm, korkarak salona girdim ışığı açtım.

Gördüğüm şey  daha önce görmediğim ve duymadığım bir şeydi. 50 cm boylarında simsiyah, sanki komple pelerin içerisinde, ordan oraya hareket eden bir şeydi. Çok korkmama rağmen yine de korka korka üzerine gittim. Ben ona doğru gittikçe, kayboluyor salonun başka bir yerinde  beliriyordu, bir bakıyorum vitrinin üzerinde, bir bakıyorum yemek masasının üzerinde. Ona vurabilecek bir şeyler ararken elime elektrik süpürgesinin demir borusu geçti, onunla vurmaya çalıştım adeta boşluğa vuruyorum, o yok olup başka bir yerde beliriyordu o kadar karışık bir duyguydu ki tarifi yok, yazarken bile o geceyi tekrar tekrar yaşıyor aynı ürpertiyi hissediyorum.

Sonra nasıl oldu bilmiyorum, salonda halının üzerinde uyandım ‘kötü bir kabus gördüm galiba,’ diyerek yatağıma gittim.

O gece yaşadıklarımın kabus olmadığını sabah süpürgenin borusunu salonun orta yerinde görünce anlamıştım, dahası sandalyenin üzerine çıkıp vitrinin üzerine baktığımda tozlu zeminde ayak izlerini gördüm.

Gördüğüm şey maalesef gerçeğin ta kendisiydi.

Sizden Gelenler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu