Korku HikayeleriSizden Gelenler

Okuyucularımızdan Gelen Yaşanmış İlginç Bir Hikaye “Turuncu Gül Yağrağı”

Okuyucularımızdan Gelen Yaşanmış İlginç Bir Hikaye “Turuncu Gül Yağrağı”

Yine servisten inerken serviscinin uyarısına takıla kaldım. Eğer yarın servis aidatını getirmez isem beni almayacaklarmış. Ben pek kafaya takmadım. Eve geldiğimde annemin Kurban Bayramından kalan etleri ocağa koyduğunu gördüm. İstemsiz bir bakış atıp gittim. Birden kendimi bir rüyada buldum. Servis, kaza yapmış ve arkadaşım Sude’nin cenazesinde herkes beni suçluyordu. ‘Niye Sudeyi öldürdün?’ diye hemen uyandım.

Sınıf arkadaşlarım Deniz ve Banugül bana mesaj atmışlardı.
Mesajda;
“Senin servis kaza yapmış, Sude hayatını kaybetmiş, cenazesi var gel hadi.” Yazıyordu.
Ben şok olmuştum.

Cenaze bittikten sonra olayı annem ve babama anlattım. Annem beni bir yere götürdü. Bir hoca bana bazı sorular sordu. Sorunun birinde, içine cin girmiş olabilir mi?
Her soruya cevabı verdim ama bu soru çok zordu. Bende ‘hay-hayı-hayı-hayır!’dedim ağlayarak. Ama hoca ağlamama bir şey demedi. Hatta kafaya takmadı. Kolumu eline aldı ve elime turuncu gül yaprağını okunmuş suya dokundurup mırıldayarak koluma yapıştırdı yani koydu oda yapıştı. Neyse o günden sonra arkadaşlarımla bile görüşemez oldum gül yaprağının izi vardı o küçüldükçe hocaya gidip yine yaptırıp geri geliyordum. Hayatım böyle gelip geçiyor. Şu anda 28 yaşındayım ve bu olay ben 15 yaşındayken oldu…

Okuyucularımızdan Gelenler – İrem Yıldırım

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. ben bir akşam yatmak için odaya doğru gidiyordum normalde hiç korkmadan 2 kat çıkıyordum fakat o akşam alt katta kimse kalmamasına rağmen birden musluğun sesini duydum. Anneme ve babama seslendim ama beni duymadılar galiba tam olarak 7 kez bağırdığımı hatırlıyorum… daha sonra tabii her insan gibi korkarak aşağı indim musluğu kapatmak ve orada biri var mı diye bakmak için, indim ve sonra musluğun kolunun dönerek kapandığını gördüm sonra öyle bir çığlık attım ki… her neyse asıl saçma olan bunun bir kabus olmasıydı. Çok ama çok şaşırdım annem ve babama bunu anlatınca annem hemen benim bir hocaya görünmem gerektiğini söyledi… Ve perşembe günü hocaya gittik… Ve tahmin ettiğiniz üzere bir cin bana musallat olmuş ve bunu geçirmek içinde sigara külleri yaktı üzerimde dualar okudu ve bunları yaparken hep gözlerime bakacağını söylemişti… VE o akşam yattığımda birden beni yerden bişey aşağıya yani ikinci kata doğru sürüklemeye başladı…. 🙁 🙁 🙁 🙁

    1. ?ben kalpten giderdim sanırım cok korkuyorum boyle olaylara ama genede korku filmlerini izliyorum cok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu