Korku HikayeleriMurat Canpolat

Korku Hikayeleri: “Bir İntikam Uğruna” 5. Bölüm   

Korku Hikayeleri

Korku Hikayeleri: “Bir İntikam Uğruna” 5. Bölüm   

Korku Hikayeleri

Korku Hikayeleri, ‘Ey Allah Teâlâ’nın lanetlediği mahlûk, bilmez misin ki Allah Teâlâ insanoğlunu her şeyden üstün kılmıştır’ diye bağırdı. O karanlık varlık ta ona ‘Ey çamurdan yaratılmış olan, senin bizimle baş edeceğini mi zannediyorsun’ dedi kalpleri titreten bir eda ile.

‘Ey ateşten yaratılan, sen de bilmez misin? Allah Teâlâ biz insanoğlunu her şeyden üstün kılmıştır’ dedi hoca, karanlık varlığa doğru haykırarak.

Karanlık varlık, hocanın sözlerinden sonra öyle bir haykırdı ki hoca dizleri üstüne düştü. O anda ne yapacağımı bilemedim ve yere çömelerek ağladım. Ağlarken de Ayet’elkürsiyi okuyordum. Tam okumam bitmişti ki karanlık varlık çığlıklar atarak ortadan kayboldu. O kaybolduktan sonra da hoca kendine geldi.

Hoca kendine geldikten sonra:

‘Oğlum, Allah senden razı olsun. O anda Ayetelkürsiyi okumasaydın o varlık benden sonra seni öldürecekti’ dedi, hırıltılı bir sesle.

‘Hocam, ne oldu? Anlaşabildiniz mi?’ dedim korku içerisinde. İnanır mısınız bilmem ama bunu derken öyle korkmuştum ki, korkudan altımı ıslatmıştım.

‘Hayır, anlaşamadık’ dedi hoca, üzüntüyle

‘Şimdi ne olacak?’ diye sordum. Bu sorum üzerine hoca:

‘Akşam olduğunda bir daha ritüel yapıp sana neden musallat olduğunu öğrenmeye çalışacağım. Umarım bu sefer başarılı olabilirim’ dedi.

Yazan – Murat Canpolat

Hikayenin Bölümleri

1 2 3 4 5 6

Hikaye, Korku Hikayesi, Dehşet Hikayesi, Korkunç Hikayeler, Büyü, Büyülü Hikayeler, Hikaye Okumak, hikaye, hikâye, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, güzel hikayeler, büyücü, büyü ritüelleri, ritüel, kuaför, Cehennem, büyücü kadın, sabun büyüsü,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu