Korku HikayeleriMurat Canpolat

Korku Hikayeleri: “Bir İntikam Uğruna” 4. Bölüm   

Korku Hikayeleri

 

Korku Hikayeleri

Korku Hikayeleri, Babam çıktıktan sonra bir kızı sevdiğimi, o kızın bana ilgi göstermediğini ve o kızın başkasıyla nişanlandığını anlattım. Daha sonra onlardan intikam almak için bir büyücüye gittiğimi, onunda sabun büyüsü yaptığını, yapılan büyüyü de ağacın dibine gömdüğümü söyledim.

Söylediklerim bitince hoca yüzüme bakarak:

‘Oğlum, büyüyü yapan da yaptıran da Cehennemlik olduğunu bilmiyor musun?’ dedi, bunu derken de sesi biraz sert çıkmıştı.

Bir anlık gaflet ve intikam alma hırsı beni bunlara yönlendirmişti. Bu hırs yüzünden hem kendimi hem de karşı tarafı zor durumda bırakmıştım.

Hatalıydım, ama bunu göremeyecek kadar da gözümü hırs bürümüştü. Hatalı olduğumu da o hoca bana göstermişti.

Hoca, beni dinledikten sonra bana o karanlık varlıkları kovmak için bir takım ritüeller yapacağını söyleyip odamın ortasına kocaman yuvarlak bir çizgi çizdi. Ardından o çizginin içine girmemi söyledi.

O öyle söyledikten sonra çizginin içine girdim ve neler olacağını görmek içine hocayı takip etmeye başladım. O çantasından bilmediğim otlar çıkarıp yaktı. Otlar tutuşup duman her tarafa yayıldıktan sonra bilmediğim bir dille konuşmaya başladı.

O konuşmasını bitirdikten sonra deprem oluyormuş gibi her taraf sallanmaya başladı. Bir taraftan da enseme doğru soğuk bir rüzgârın estiğini hissediyordum.

Soğuk rüzgârı hissettikten sonra içimi ürperme kapladı. Ben onu soğuktan olduğunu zannederken simsiyah bir varlık ortaya çıktı.

Ben onu görünce korkudan yere eğildim ve gözlerimi kapadım. Ben korkudan yere eğilmişken hoca o karanlık varlığa:

‘Ne istiyorsun bu Âdemoğlundan’ diye bir soru sorduğunu duydum. O karanlık varlık da ona ‘O bize vaat edildi’ dedi hırıltılı bir şekilde…

Yazan – Murat Canpolat

Hikayenin Bölümleri

1 2 3 4 5

Hikaye, Korku Hikayesi, Dehşet Hikayesi, Korkunç Hikayeler, Büyü, Büyülü Hikayeler, Hikaye Okumak, hikaye, hikâye, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, güzel hikayeler, büyücü, büyü ritüelleri, ritüel, kuaför, Cehennem, büyücü kadın, sabun büyüsü,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu