Korku HikayeleriSizden Gelenler

Gerçek Bir Hırsızlık Hikayesi

Gerçek Bir Hırsızlık Hikayesi

Hikaye Oku; Geçen Cuma liseden arkadaşlarla Beşiktaş’ta buluştuk. Daha ikinci birama geçmiştim ki telefonumun yanımda olmadığını fark ettim. Masanın altına, tuvalete, gelirken yürüdüğüm yola, her yere baktım bulamadım.

Arkadaşın telefonundan aradık. 1 – 2 kere çaldıktan sonra biri açtı. Çok garip bir şeyler mırıldanıp kapattı. Tekrar geri aradım ama bir daha açmadı sonrada meşgul vermeye başladı.

Tabi telefonun çalındığını anlamış oldum.

Hemen taksiye atlayıp Yıldız’da ki karakola gittim form doldurayım diye ama fatura gerektiğini söylediler. Eve faturayı almaya gittim. Telefon yatağın üzerinde duruyordu.

Bu olay gerçektir arkadaşlar. Eğer isterseniz Yıldız karakolundaki arkadaşlardan teyit edebilirsiniz.

Sizden Gelenler – Orjinal

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. ben korku hikayesi gonderdim kisada dlse onu yayınlamadınız ama bunu yayınlıyosunuz site yoneticileri tebriklerrrrrrrr…

  1. Hikayenizde site kurallarına uygun olmayan bir durum varsa, (içinde argo sözcük ve cinsel içerik barındırması, şiddet içeren, ahlak kurallarına aykırı hikayeler, çok fazla kelime hatası olan hikayeler vs….) o sebeple hikayeniz yayımlanmamıştır. Daha önce sitemizin yayın kuralları hakkında duyuru yapmıştık.

 2. Bunu korku hikayeleri kategorisine eklemenıze hasta oldum.
  Gerçekten artık sizi takibi bırakmanın zamanı gelmiş..
  Bırakın böyle hikayeleri artık siteyle bile ilgilenmiyorsunuz. !
  Sizi tebrik ederim.. !

  1. Sadece belli bir kesime değil, HER YAŞTAN OKUYUCUYA ULAŞABİLMEKTİR AMACIMIZ. Bu tür hikayeler çocukların ilgisini çektiğinden dolayı ilköğretim seviyesindeki çocuklarımızın okumaya teşviki açısından, ayrıca hikaye yazmalarını desteklemek bakımından çok önemli. Lütfen hikaye yazarken, yorumlarınızda ve eleştirilerinizde çocuklarımızı görmezden gelmeyiniz.

 3. Gizli bir güç geldi telefonu aldı eve götürdü öylemi. İnsanların bunun gibi kaç şaşkınlığı oluyor hayatı boyunca bu olaydan sakın gizem arama sadece unutkanlık. O cin peri hayalet uzaylı gibi saçmalıklar sadece boş bir laftan ibaret. Ne gören var nede duyan. Yok! Olsaydı görünürdü ve görürdük. Telefonu bulduģuna sevindim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu