Korku HikayeleriSizden Gelenler

Yaşadığım Tüyler Ürpertici Olay

Yaşadığım Tüyler Ürpertici Olay

Sene 2014. O zamanlar ablamla birlikte bir odada, abimle kardeşim de ayrı bir odada yatıyordu. O sıralar gerçekten psikolojik olarak sıkıntılı dönemlerimizdi. Abla kardeş altlı üstlü ranzada yatıyoduk. Yaklaşık olarak gece saatlerinde 4-5 arası gün aymaya yakın, bir sesle uyandım. Başımı sağa doğru çevirdim annem odaya geldi. Herhalde bizi kontrele geldi diye fazla bakma gereksimi duymadım. Gözlerimi kapattım dalmaya yakınım annem ablamın üzerine eğildi ve  ağzında bişeyler geveleyip duruyordu. Annem yaa hani dua ediyodur üstümüzü örtmeye gelmiştir diye düşünüyorum tabi. Gözlerimi kapattım ses kesildi. Tekrar açtım ve açmamla o lanet şeyi görmem bir oldu. Bana bakışını, sağ elimin işaret parmağını sıkışını asla ve asla unutmam. Bağıracağım, bağıramıyorum hareket edeceğim edemiyorum. Birşey çöktü üzerime. Gözlerimi kapattım ve açtığımda gün aymıştı. Bu olay bir süre daha devam etti. O sıralar fazlasıyla kahve falları bakıyordum ve birdaha baktığım takdirde beni asla bırakmayacaklarını biliyodum.

Okuyucularımızdan Gelenler – Erenay

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

5 Yorum

    1. kahve falı tarzı bahtıl inançlar Allah tarafından hoş görülmez bu nedenle Allah çoğu zamn kullarına uyarılar gönderir gerek rüya gerek karabasan benimde başıma geldi çnkü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu