Korku HikayeleriSizden Gelenler

Adını Sen Koy

Doğaüstü Olaylar Olarak Adlandırdığımız Paranormal Aktiviteler Aslında Gerçek, Çoğu İnsanlara Denk Gelmese de Günümüzde Bir Çok Kişiye Denk Gelmekte…

Aslında benim hikayem arkadaşlarımın ve benim meraklılığımla başladı. Ama sizin düşündüğünüz gibi değil. Biz öyle cin min aramadık. Biz yayınlayacağımız HAPPY BİRTHDAY isimli korku filmini çekecektik. Bir ev beğendik. Burası ürkütücü bir yerdi, başladık filmi çekmeye. İlk başta her şey çok inanılmaz güzeldi. Ama her şey beklediğimiz gibi gitmedi, her şeyi çektik. Arkadaşımın evine gittik, filmi flaş belleğime yükledik, filmi birleştirdik. Yalnız gözümüzden kaçan bir şey vardı. Hayalet dediğimiz kişi arkadaşımızken, repliklerimiz de arkadaşımız yerine, farklı şekilli yapıda bir insan mı desem yaratık mı desem garip bir şey vardı. Garipti sanki ekranı yakınlaştırdığımda bana koşuyormuş gibi geliyordu, o kadar yakınlaştı ki sanki eli yüzüme deydi. Çok korktum, annemin odaya girmesiyle irkildim. Annem, yüzümde siyah kocaman bir el lekesi olduğunu söyledi. Hemen aynaya baktım ve lavaboda suyla çıkardım, siyah sular lavabodan akarken sanki kan renginde aktı. O günden beri ne film nede macera ortamı yaratmaya çalışmıyorum.

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu