Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi Okuma “ZÜLALİM” 5. BÖLÜM

Aşk Hikayesi Okuma

Aşk Hikayesi Okuma “ZÜLALİM” 5. BÖLÜM

Müdürle Taner’in konuşmasını duyan Zülâl onlara müdahale ederek:

‘Müdür Bey, Taner’in bir suçu yok. Bilgisayarlara virüs girmiş. O yüzden açık veriyorlar’ dedi.

Onun bu sözü Taner’in rahatlamasına vesile olmuş. Ondan sonra da Zülâl’e dönerek ‘teşekkür ederim’ dercesine kafasını sallamıştı.  Bu mukabeleye karşı Zülâl, yüzünü buruşturarak çevirmişti.

‘Derhal bu virüsü çöz. Çözmezsen seni kapının önüne koyarım’ dedi müdür, tehdit ederek. Ardında söylene söylene odasına gitti.

O odasına gittikten sonra Taner, sorunun nereden kaynaklandığını anlamak için ana bilgisayarı açıp araştırmaya koyuldu. Uzun süre araştırmasına rağmen bir sorun görünmüyordu.

‘Allah Allah, sorun görünmüyor. Eee öyleyse açık nasıl çıktı’ dedi kendi kendine ‘Yoksa ben yokken paraları birileri mi aldı? Öyleyse kameralarda her şey görünür’ dedikten sonra kamera odasına yöneldi. Kamerayı baştan sona taramasına rağmen bir ipucu yoktu. Yalnız dört beş saniyelik bir görüntü hışıltılıydı ‘İşte sorun burada’ dedi o noktaya dikkat kesilerek ‘Ne olduysa bu arada olmuş, ama kim yapmış olabilir ki’

Araştırması bittikten sonra durumu müdüre bildirmek için kamera odasından çıktı. Kapıyı kapatıp müdürün odasına doğru yönelmişti ki karşına Zülal çıktı.

Taner, ‘Zülal, sorunu buldum. Benim suçum olmadığını kanıtlamak için görüntüleri flaşa kaydettim. Bu görüntüleri müdüre göstereceğim. Umarım suçsuzluğumu kabul eder’ dedi, heyecanla.

‘Ya öyle mi?’ dedi Zülal, burun kıvırarak.

‘Zülal, bana neden öyle davranıyorsun?’ dedi Taner, kalbi kırılmış bir şekilde.

‘Birde bana neden öyle davranıyorsun diyorsun, halbuki sen ne olduğunu çok iyi biliyorsun’ dedi Zülal, kızgın bir şekilde.

‘Zülal, sana kaç defa söyleyeyim benim hiç bir suçum yok diye’

‘Ateş olan yerde duman tütmez Taner Efendi’

‘Ne olur yapma Zülal, aşkımıza kıyma’

‘Aşkımıza sen kıydın sen Taner Efendi’

‘Yalvarırım sana beni son bir kez dinle’ dedi Taner, ağlamaklı bir şekilde.

‘Bu iş bitti Taner, senden ayrılıyorum. Bundan sonra sadece iş arkadaşımsın, o da mesafeli bir şekilde’

Onun son sözünden sonra Taner, yıkılmış bir şekilde arkasından bakakaldı.

MURAT CANPOLAT

Hikayenin Bölümleri

1 2 3 4 5 6

hikaye, hikaye oku, hikaye okuma, aşk hikayesi, aşk öyküsü, bizim hikaye, uzun hikaye, kısa hikaye, hikayeler, hikaye kitapları, hikaye kitabı, hikaye örnekleri, 

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu