Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi Okuma “ZÜLALİM” 6. BÖLÜM

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi Okuma “ZÜLALİM” 6. BÖLÜM

Müdür bu sefer de:

‘Bilgisayarlar da virüs temizleyici yok muydu?’ diye bağırdı.

‘Evet, var’ dedi Taner ‘ama nasıl oldu da virüs girdi anlayamadım’

‘Az önce dediğim gibi’ dedi müdür ‘Sana bir mühlet süre, virüsleri temizle ve kaybolan paraları geri getir. Aksi takdir de seni zimmetine para geçirmekten tutuklatırım’

‘Tamam, müdürüm elimden geleni yapacağım’

‘Elinden geleni değil, daha fazlasını yap’ dedi müdür kükrercesine.

Bir hafta harıl harıl çalıştı Taner, ama nafile. Ne virüsleri temizlemişti ne de ortadan kaybolan paraları getirebilmişti. Verilen süre dolduğunda müdür, Taner’i karşısına alarak:

‘Çabuk zimmetine geçirdiğin paraları iade et, yoksa…’

‘Müdür bey, hiç bir zaman zimmetime para geçirmedim, geçirmem de. Yüce rabbim, beni böyle bir duruma düşmekten korusun’ dedi Taner, müdürün karşısında dik durarak.

‘Ya, zimmetine para geçirmediğini söylüyorsun öyle mi?’

‘Evet, aynen öyle diyorum’

‘Mademki zimmetine para geçirmedim diyorsun, öyleyse paralar nerede?’

Taner, birden ayağa kalkarak:

‘Bana bakın Atacan Bey, bugüne kadar boğazımdan haram lokma girmedi. Siz kalkmış beni hırsızlıkla suçluyorsunuz’ dedi, sinirle.

‘Bu ne saygısızlık böyle’ dedi müdür, ardından da güvenliği çağırarak:

‘Alın şunu karşımdan ve bir odaya kilitleyin kaçmasın. Zira onu zimmetine para geçirmekten dolayı polise teslim edeceğim’ dedi ve eliyle çıkmalarını işaret etti.

Güvenlik Taner’i yaka paça götürürken o hala ben suçsuzum diye bağırıyordu.

Müdür, o çıktıktan sonra 155’i arayarak Taner’i ihbar etti. İhbar üzerine gelen polis kuvvetleri onu alıp karakola götürdüler. Orada sorguladıktan sonra tutuklanma istemiyle savcılığa sevk ettiler.

MURAT CANPOLAT

Hikayenin Bölümleri

1 2 3 4 5 6

hikaye, hikaye oku, hikaye okuma, aşk hikayesi, aşk öyküsü, bizim hikaye, uzun hikaye, kısa hikaye, hikayeler, hikaye kitapları, hikaye kitabı, hikaye örnekleri, 

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu