Skip to main content

Daima Sen

Daima Sen

“Gecenin aynı saatinde yine gözlerimi gökyüzüne tutukladım. Yanlış anlama bir hapishane olarak görmüyorum. Her gece seni görüp gözlerime mühürlüyorum o kadar. Hem içinde sen olan bir yerin hapishanesi gül bahçesi olur, sen bilmesen de. Bilmesen de sana olan her bakışım ürkektir benim. Bu yüzden sen konuşurken bakma bana, daha kolay inceleyeyim yüzüne dair her bir karışı. Ellerini de bir yere koy ve ayırma, en ince detayına kadar göreyim. Şimdi böyle söyleyince dediklerime anlam veremezsin. En iyisi seni sevmek deyip, susayım ben. Ya da kendi çapımda anlatıyım sevgimi.

Gülüşüne Gökkuşağı dersek orada ki Gök sensindir. Kuşağı renklendiren ise gözlerin. Gözlerinin baktığı her yer rengarenk olur, bir ben görürüm. Gölgelerini izlediğim her an yeni sözler bulmak isterim. Sana şiirler armağan etmek için kalemimi elime alırım. Her mevsimde aşkın farklı yansımalarını yaşarım.

Çok konuşuyorum diye kızıyor musun bana bilmiyorum. Kızıyorsan da çok değil, sen konuşuyorum yalnızca. Kalbimden dudaklarıma kadar gelip, dökülüyorsun hepsi bu. Neyse yeniden susup, kendi Gökyüzüme gömüleyim ben. Sessizce izleyeyim seni. Anlattığım sevgi sende kalsın, kimse sezmesin beni. “

Tuğba

Yazı Puanı
Bu yazıyı oylayın
Oyların. [Toplamı: 151 Ortalaması: 3.7]

2 thoughts to “Daima Sen”

  1. çok güzel durulukla seviyosun sakın vazgeçme sevmekten yoksa kalbin ölür buz gibi olur sevmekten vazgeçme ….

  2. O kadar güzel bir hikayeydiki yani nasıl anlatıyım kalbim yumuşacık oldu beynim tüm dertleri ve sprumluluklarını unut sanki uzun bir boşlukta süzülüyorum gibi efsane lmuş yazar olmqnızı tavsiye ederim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir