Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi “EN BÜYÜK AŞK KAVGA İLE BAŞLAR” 5. Bölüm

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi “EN BÜYÜK AŞK KAVGA İLE BAŞLAR” 5. Bölüm

Aşk

Aşk Hikayesi; Akif, sınıfa girdiğinde öğrencilerin her biri kendi dünyalarına dalmışlar onun geldiğini görmemişlerdi. O yüzden masaya vurarak kendini belli etti.

Masaya vurduktan sonra öğrenciler susmuş ona dönmüşlerdi.

‘Arkadaşlar, bu seneki coğrafya ve tarih derslerinize ben gireceğim. Adım Akif Tahir Birsen, bana kısaca hızlı yumruk da diyebilirsiniz. Bu lakap nereden geldi diye sorarsanız karate hocalığı sırasında verilen bir lakap. Gittiğim her üniversitede sosyal bilgiler yanında karate dersleri de veriyorum. Bu dersler sırasında da yumruklarımı oldukça hızlı ve seri attığım için öğrencilerim hızlı yumruk dediler. İşte benim lakabım da buradan gelmekte. Ha bu arada bu üniversitede karate dersleri vereceğim, bu konuya ilgi duyan ders sonunda benimle gelebilir. Birde şunu belirteyim karate dersleri verebilmek için rektörlükten izin aldım. Yani anlayacağınız öğrenim görmenizde bir sıkıntı çıkmayacak’ dedikten sonra derin bir nefes aldı. Arkadaşlar, sizinle yaşlarımız hemen hemen aynı o yüzden sizinle hoca olmaktan çok arkadaş gibi olmaya çalışacağım. Ayrıca bu iyiliğimi istismar etmezseniz sevinirim’ dedi, tok bir sesle.

Onun konuşması ve yakışıklılığı tüm kız öğrencileri ister istemez kendisine çekmişti, bir kişi hariç. O kişi hoca konuşurken çantasında yine bir şeyler arayan Fulya’ydı. Fulya’yla beraber lavaboya giden arkadaşı onu görmüş ağzı açık kalmıştı.

‘Kız, şuraya baksana’ dedi Fulya’yı eliyle dürterek. Bir taraftan onu dürtüyor bir taraftan da hocadan gözünü alamıyordu.

‘Ne var’ dedi Fulya, kızarak

‘Yeni gelen hoca, seninkini benzeten genç değil mi?’ dedi arkadaşı.

‘Sana kaç sefer söyledim ona benimki deme diye’ dedi Fulya, sesini yükselterek. Onun sesini yükseltmesi tüm sınıfta duyulmuştu. Sesi yüksek çıktığı için hocanın da dikkatini çekmiş o tarafa bakmıştı.

‘Aman Allah’ım o gözler’ dedi Akif kendi kendine. Demek ki o gözlerin sahibi kendi öğrencisiydi. Her ne kadar onun gözlerinden etkilense de derslerinde başka işlerle uğraşan öğrencilerinden hoşlanmazdı.

Yazar – Murat CANPOLAT

1- Bölüm

2- Bölüm

3- Bölüm

4- Bölüm

5- Bölüm

6- Bölüm

7- Bölüm

8- Bölüm

9- Bölüm

10- Bölüm

 

hikaye, aşk hikayeleri, aşk öyküleri, en büyük aşklar kavga ile başlar, aşk, sevda, aşk hikayesi arşivi, hikaye örnekleri, aşk hikayesi örnekleri, hikaye okuma, öykü, hikaye oku,bizim hikaye,kısa hikaye, hikaye örnekleri, hikayeler, uzun hikaye,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu