Ağlatan HikayelerAşk HikayeleriSizden Gelenler

Ağlatan Hikayeler “ÖLÜMÜN ARDINDAN ÖLÜM GELİR” 5. BÖLÜM

Ağlatan Hikayeler

Ağlatan Hikayeler “ÖLÜMÜN ARDINDAN ÖLÜM GELİR” 5. BÖLÜM

Ağlatan Hikayeler

Ağlatan Hikayeler; Rebah Bey arabasını çalıştırdı. Belki de bu son kez arabasını çalıştırması olacaktı. İlerledi, çıktı gitti o tekrar geleceği yere. Ağlatan Hikayeler

Bir çiçekçi gördü, yaklaştı yanına saksıda duran yasemine çiçeğine baktı. Bir tanesini istedi, aldı. Devam etti yoluna. Eve gelmişti. Çiçeği de fotoğrafları da alıp çıktı dairesine. Çiçeği bir kez sulayıp mutfakta duran yemek masasının üstüne bıraktı. Tek tek çiviler çakarak Benay Hanımın fotoğraflarını astı.

Odasına girdi. Baba yadigarı silahını ilk defa eline alacaktı Rebah Bey. Mutfağa geçti. Takım elbisesini, ayakkabısını çıkartmadı. Benay’ın yanına böyle gidecekti. Plağa son kez dinlemek için “Kadınım – Tanju Okan” ı koydu.

Buzdolabından sırf Benay Hanım seviyor diye paraya kıyıp aldığı Gül Şarabını çıkardı. Benay Hanımın kullandığı son bardağı şarap ile doldurdu. Sigarasını yaktı. Üç nefes çekti, söndürdü. Şarabından yudumlar alırken müzik bitiyordu. Son sözüne eşlik etti  “kadınım” dedi ve odanın içerisi yasemin kokusu dışında artık barut da kokuyordu.

SON

Yazar – Samet KARAKAŞ

Hikayenin Bölümleri

1- Bölüm

2- Bölüm

3- Bölüm

4- Bölüm

5- Bölüm

Ağlatan Öyküler, hikaye, aşk hikayesi, aşk hikayeleri, ağlatan hikayeler, duygusal hikayeler, öykü, duygusal öyküler, öykü, masal, aşk öyküleri, aşk, ölüm, mezar, mezarlık, fotoğraf, yasemin, yasemin çiçeği, “Kadınım – Tanju Okan” barut,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu