Sizden Gelenler

Özlem, Umut, Nefret

Özlem, Umut, Nefret

Geçmiş; ne kadar da düşündürücü bir kelime. Yaşanmışlıklar ve pişmanlıklar. Keşkeyle dolu, gözyaşıyla biten cümleler. Özlem kokan anılar. En çok da onunla olan anlar. Mutlusunuzdur. Onunla geçirdiğiniz zamandan keyif duyarsınız. Ama en çok can yakan şey bir daha aynı anları yaşayamamaktır. Sesini hatırlayamazsınız. Tekrar duymak istersiniz. Ama o boş boş bakmaktan başka bir şey yapmaz. Umudunuz vardır. Her ne kadar olaylar kötü gelişsede. Tükenmeyen umutlar…
Vazgeçmezsiniz. Bugün yarın aylar yıllar geçsede atamazsınız onu kalbinizden. Eliniz kolunuz bağlı kalır. Karşı tarafdan bir adım beklersiniz. Vee o müthiş an gelir. Gittiğiniz her hangi bir yerde sevdiğinizi başka biriyle görmek. Yıkılış anıdır. Bundan geriye ne umut kalır ne sevgi. Elinizde kocaman NEFRET.

Okuyucularımızdan Gelenler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu